Predrag se vážně naštve na Janka, kterému v seriálu Slunečná přebere kšeft Roman

Jak Týna tušila, s Predragem mohou být problémy. Sice je strůjcem těchto problémů právě Týna a její tlak na Janka, nicméně to bude Janek, komu se začne hroutit jeho plán. Přijde nejen o Týnu, ale i o Predraga a jeho peníze. 38. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Janek odkoupil pozemky v blízkosti Slunečné od Strnada, který mu dokonce v domnění, že jsou pozemky pro Týnu, daroval i budovu ozdravovny. Když se ale Týna dozvěděla, že pozemky nekupuje pro ni a pro statek, ale pro Predraga, který chce stavět logistický sklad pro kamiony. Týně se to logicky nelíbí, od začátku jí bylo jasné, že s Predragem podnikání dobře nedopadne.

Janek se proto rozhodne pro Predraga najít jiné pozemky. Ani to nebude jednoduché. Hana sice najde dokonalé pozemky, jenže jejich majitelé, prostí zemědělci, netuší, k jakému účelu mají jejich pozemky sloužit. I když se Janek tváří v byznysu jako bezcitný žralok, ve skutečnosti nemá to srdce to lidem udělat. Jenže příležitosti se chopí Roman a Predrag se na Janka řádně naštve. Dokonce mu bude vyhrožovat.

Sledujte ukázku z 38. epizody seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a sledovat můžete také exkluzivní předpremiéry online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.