Profesor začal zase pít. Podle Běty by měl na statku Slunečná skončit. Jenže kam půjde?

Úmrtí bývalé ženy profesora Kohouta ze statku zasáhlo, a to dokonce tak, že se opět uchýlil ke konzumaci alkoholu. Róze se ho dařilo krýt, jenže se do celé záležitosti vloží Běta, která požaduje, aby ze statku odešel. A on skutečně odejde. Kam zmizí? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Profesor Kohout se zase opije. Má štěstí, že ho jako první najde Róza, která se o něj nejen postará, ale dokonce ho i kryje. Věří mu, že to bylo jen uklouznutí způsobené přehnaným stresem. Že už dál pít nebude.

Bohužel, jeden z jejich rozhovorů zaslechne i Běta a podle ní jsou pravidla, která stanovil Martin Popelka, jasná – jakmile se Kohout dotkne alkoholu, musí pryč. Tento jejich rozhovor ale zpoza dveří uslyší i sám profesor.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Na statku mají pocit, že to Týna lehce přehnala, zejména Sylva, která se hned vydá do Prahy problém zažehlit. Ani se jí nezdá, že by byla zneužívaná. Naopak, v zájmu Janka vidí Sylva svou šanci. Také Lída Vacková se samozřejmě snaží zjistit, proč Týna vyhodila Janka. Ale neví, celou vsí se šíří různé zvěsti…

Sledujte upoutávku další epizody:

Janek se snaží vyhnat Týnu z hlavy – ve společnosti krásných modelek. Vildovi i Haně je jasné, že tak jednoduché to nebude. A Jankovi to začíná být jasné také, zapomenout mu totiž nepomáhá ani Denisa, ani další zástupy krásných žen a dívek. Janek se snaží sám sobě namluvit, že vše s Týnou skončilo. Haně je to ale jasné. Janek poprosí Hanu, aby Týnu už nevytahovala a ani z karet nic nevyvozovala.

Roman se chytil myšlenky udělat na Slunečné elektrárnu. Odmítá přijmout to, že by se na akci měl vykašlat tak, jak po něm požaduje Janek. A příjezd Sylvy do Prahy mu v tom jen nahraje! Roman a Sylva jsou oba stejní – udělat tu a tam menší podvod pro ně není problém.

Sabotáž na statku?

Domluví se proto, že Sylva bude provoz na statku sabotovat. Roman se má pak zjevit v pravý okamžik jako zachránce, který podá pomocnou finanční ruku a statek odkoupí. To se Jankovi vůbec nelíbí, nekalé praktiky nejsou přece styl Solange. Ale Roman už má plán a nemíní se ho jen tak vzdát!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky alkoholismus seriál podvod slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.