Roman háže Jankovi klacky pod nohy. Hana si s ním i Johnem ale v seriálu Slunečná poradí

I když se profiloval jako kamarád a bratranec, je Roman Maxa pěkný hazjlík. Jankovi se snaží škodit, kde může. Janka ale naštěstí vždy podrží Hana. Seriál Slunečná sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.

Janek, Vilda a Hana na tom v poslední době nejsou zrovna dobře. Hana naštěstí prozíravě zaplatila nájem kanceláří na celý následující rok. Romanovi se to vůbec nelíbí, byl by nejraději, kdyby Janek jednoduše zkrachoval.

Hana ani Janek ale poraženeckou náladu nemají. Hana se s aktivitou sobě vlastní vrhne do zařizování kanceláře nábytkem. Ze strany Janka a Vildy se ale nesetká s pochvalou, ale spíš posměchem…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

John je naopak rád, že má svého syna pod dohledem. Vyhovuje mu také blízkost Hany, protože ona je nejschopnější ze všech jeho zaměstnanců. Protože ale Hana vůbec neschvaluje to, jak se John k Jankovi zachoval, nechce se jí s Johnem se vlastně vůbec bavit…

Podaří se Jankovi uzavřít důležitý byznys, nebo se Romanovi opět podaří ho překazit?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v dalším pokračování seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.