Seriály a filmy

20. května 2021 05:59

Romantika v Praze se v seriálu Slunečná zvrtne. Co se přihodí Jankovi a Týně?

Slunečná (107) - upoutávka

Janek s Týnou by si teď zasloužili trochu společného volna. Jenže jim to zase nevyjde. Co budou muset řešit tentokrát? Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek si plánuje romantický výlet do Prahy s Týnou. Vymyslel návštěvu divadla, ale také společně strávenou večeři. Jenže jeho plány vezmou za své – Janka budou čekat nemilé povinnosti. Jaké?

Jako už celá řada nepříjemností budou i tyto spojené s Romanem Maxou, stejně tak ale s Albáncem Predragem, což je možná ještě o něco hroší. Nyní, když to už už konečně vypadá, že je jejich společný projekt v suchu, což odsouhlasil i Predragův bratr, se objevují další komplikace. Roman totiž s Predragem domluvil něco, co vůbec nezanesl do protolu…

Sledujte ukázku ze čtvrtečního dílu seriálu Slunečná:

Začíná hrozit, že se Predrag vrátí do Čech a Jankovi, Solange a vůbec všem okolo dost zatopí. Janek, Hana a celá Solange se budou muset hodně snažit, aby ze všeho vybruslili. Podaří se jim to?

Na Slunečné už ale naštěstí Roman končí a předává svoji agendu zpět Frantovi. Pro něj to bude ale pořádná nálož práce, Roman totiž na starostovské povinnosti naprosto kašlal. Na Frantovi bude vrátit do vsi pořádek. K tomu bude potřebovat schopnou sekretářku a právě tady vyvstává jeho problém – o lukrativní místo budou mít zájem všechny ženské z blízkého i dalekého okolí!

Mrkněte se na fotogalerii ke 107. epizodě Slunečné:

Poměrně veselo bude u Kratinů. Jejich dcera Jana se totiž pod vlivem babičky Valentýny rozhodla seknout se školou a naplno se věnovat rozvoji rodinného statku. Její nadšení ale naprosto nesdílejí její rodiče. Jenže jak Janičku přimět, aby se vrátila do školy? Jednoduché to mít Kratinovi nebudou.

Na další epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek