Seriály a filmy

30. března 2021 05:59

Seriál Slunečná čeká svatba. Bude z lásky, nebo z rozumu?

Tentokrát se v seriálu Slunečná chystá svatba. A nebude ji mít na svědomí nikdo jiný než vášnivá Valentýna Negrescu, která v sobě rozhodně nezapře povahu zocelenou Rumunskem. Co má za lubem? A bude to svatba z lásky, nebo jen z rozumu? Dívejte se v úterý ve 20:15 na Primě na Slunečnou!

Janek stále pokračuje v hledání svého otce. Začíná už mít ale pocit, že se John snad zbláznil. Byl viděný v autě nechvalně proslulé firmy – zloděje automobilů? I když se skrze své známé snaží zjistit, komu kradené auto patřilo, Johna se stále nedaří najít. Až Týnu napadne zeptat se Jakuba, jestli podle fotky nepozná, o koho se jedná.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná:

Jenže Janek zrovna Kubu o pomoc žádat nechce, a když se za ním Týna vydá sama, Janka to popudí. Ještě, že to ale Týna udělá. Kubu totiž dobře napadne, kde by se tak případně jeho bývalý „kolega“ dal zastihnout. A za soustavných Jankových řečí na místo vyrazí. Co myslíte, uspějí?

Sledujte to ve videu:

Valentýna Negrescu se na chvíli usadila ve Slunečné a začíná se zajímat o to, co se děje. Protože ale nezapře starou farmářku, hned ji napadne, jak by se dal rozšířit grunt. Nejlepším řešením je samozřejmě domluvit vhodný sňatek s další význačnou farmářskou rodinou. Přesně to se rozhodne Valentýna udělat. Chudák Pavlík, ten naprosto netuší, do čeho se řítí:

Z nápadnice, kterou mu babička vybrala, radost mít nebude, poměrně dobře ví, o koho se jedná. To, jak jeho budoucí manželka vypadá nyní, ho ale dosti překvapí. Jenže to už se do celé záležitosti vloží jeho rodiče i rodiče Vendulky, kterou se mu babička rozhodla namluvit…

Roman Maxa se snaží ve Slunečné vyřešit stavbu solární elektrárny. Moc lehce to ale nejde, stále mu stojí v cestě několik soků. Obrátí se proto opět na Lídu Vackovou, tentokrát s velmi štědrou nabídkou. Bude pro něj mít pochopení?

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.