Seriál Slunečná nekončí! Další osudy Janka a Týny sledujte každé úterý na Primě

Ochranná opatření související s rozšířením nového koronaviru bohužel zasáhla i natáčení vašeho oblíbeného seriálu Slunečná. Nemusíte mít však obavy, že se se svými oblíbenými hrdiny rozloučíte. Kvůli přerušení natáčení se s nimi budete vídat pouze jednou týdně, a to vždy v úterý od 20.15 na Primě!

Aby zajistila ochranu celého natáčecího týmu, rozhodla FTV Prima v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády kvůli šíření nového koronaviru dočasně přerušit natáčení seriálu Slunečná, stejně jako dalších pořadů z produkce televize Prima. Právě proto za aktuální situace nejsme schopni zajistit vysílání dvou premiérových epizod seriálu Slunečná týdně. Natáčení ale rozhodně není zrušené, o dalším vývoji natáčení budeme rozhodovat na základě vývoje aktuální situace.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná:

K programovým změnám ve vysílání se vyjádřil i generální ředitel skupiny Prima Marek Singer: „Velmi nás tyto neplánované změny mrzí, ale věříme, že diváci tento krok pochopí. Naše výroba vlastních pořadů je momentálně omezena kvůli mimořádným opatřením vlády ČR, kdy jednak nemůžeme pokračovat v natáčení vybraných pořadů, zároveň také ale musíme dbát na zdraví našich zaměstnanců i spolupracovníků, kteří se na postprodukci pořadů podílejí, což nám neumožňuje dokončení některých již natočených a plánovaných pořadů. Proto jsme se po důkladném zvážení rozhodli některé pořady odložit na podzim.“

Místo čtvrteční premiérové epizody seriálu Slunečná se můžete s televizí Prima vydat na prosluněnou jižní Moravu s oblíbeným komediálním seriálem Vinaři. Pokud by se vám ale stýskalo přímo po hercích ze Slunečné, připomeňte si je v našich dalších skvělých seriálech, které můžete sledovat zcela zdarma online na iPrimě!

Vaši oblíbené herci v prima seriálech!

Marka Lamboru alias Janka Linharta potkávejte třeba v seriálu Přístav, mladého bohatého a zatraceně šarmantního milionáře si nicméně zahrál i v seriálu Ohnivý kuře!

V seriálu Ohnivý kuře si zahrála i Bára Jánová. Pravda, coby platinová blondýnka Marylin působila trošku jinak než jako mrcha Sylva, ale bavit vás bude určitě. Sami si porovnejte, jak opačné polohy talentovaná herečka zvládá:

Evu Burešovou si zase připomeňte jako zdravotní sestřičku zkoušenou životem v seriálu Modrý kód:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.