Seriál Slunečná přináší čtyři krasavce: Lambora, Tomsa, Tomeš, Langmajer

Nový seriál televize Prima Slunečná přinese divákům nejen zajímavé příběhy dvou sester Týny a Sylvy, ale i čtyři sympaťáky, kteří budou o srdce hlavních hrdinek bojovat. Těšit se tak můžou na Marka Lamboru, Filipa Tomsu, Romana Tomeše a Lukáše Langmajera.

Týna Popelková (Eva Burešová) bude po smrti tatínka bojovat se svou sestrou Sylvou (Bára Jánová) o rodinný majetek. Pomoc by jí v tom měl Janek (Marek Lambora), který si se svým šoférem Vilémem (Lukáš Langmajer) vymění pozice. Ze začátku to není Jankovi nic platné, protože Týna o něj zájem rozhodně nemá. „Ve chvíli, kdy se na statku objeví Janek, pokouší se Týnu zaujmout, ji to ale nechává zcela chladnou, protože je zadaná,“ prozrazuje Eva Burešová.

Co čekat od seriálu Slunečná?

„Janek je zvyklý, že dostane, co chce. Ve svém věku už je spolumajitelem velké firmy. Může se zdát, že je to takový floutek, navenek totiž vypadá, že je sobec a nemá rád lidi, ale ve skrytu duše je úplně jiný,“ přiznává Marek Lambora, který tak ze statku přebíhá do kanceláře. Tam mu je pravou rukou Roman Maxa (Filip Tomsa). „Roman je společník a bratranec Janka a moc by chtěl být stejně úspěšný a okouzlující jako on. Vydělává hodně peněz a podle toho se taky chová. Peníze mu jsou nadevše, a kdo je nemá, jím opovrhuje,“ popisuje svého záporáka herec. „Časem se ukáže, že nemá problém zradit svého nejlepšího kamaráda, a proč? To prozradit nemůžu,“ usmívá se Filip.

Kancelářský trojlístek doplňuje ještě řidič a přítel v jedné osobě, Vilém. „Je to takový Jankův stín, kde je on, tam jsem i já. Je to hodně kladná postava, možná až pohádková,“ přiznává Lukáš Langmajer, který se s Markem Lamborou seznámil až na natáčení. „Přiznám, že jsem se docela divil tomu našemu spojení. Protože Marek je mladý cápek z Vinohrad a já starý buran z vesnice,“ říká se smíchem herec a spolupráci s Markem si nemůže vynachválit. „Dobře na sebe slyšíme.“

Posledním do čtveřice je Tony (Roman Tomeš), který je úplně jiný než ostatní tři. Žije a pomáhá na statku. „Jsme tam společně s Filipem Blažkem takový duo pro všechno. Pinglové, pomáháme u zvířat, jezdíme s traktorem…“ Ač dnes už Tony seká latinu, tak minulost nemá úplně čistou – a ta ho dovedla až na statek. „Je to bývalý vězeň, seděl za nějaké krádeže a podobně. Teď už seká latinu a je rád, že dostal druhou šanci. Co ho v seriálu čeká, zatím nevím. Rád bych, kdyby Tonyho potkala třeba láska a štěstí se na něj víc usmálo.“

Kdo ví? Každopádně na tyhle čtyři si scenáristé připravili nejedno překvapení i zklamání, která se začnou rozplétat už v sobotu v předpremiéře 11. ledna na obrazovkách televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.