Seriály a filmy

21. ledna 2021 05:59

Slunečná hlásí nález pokladu. Sylva kvůli němu napadne Týnu!

Vztahy mezi sestrami Popelkovými jsou na bodě mrazu už dlouho, tentokrát to ale Sylva už opravdu přežene. Podívejte se už teď na ukázky ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve 20:15.

Radek Dolejš s Pavlem Slaninou najdou náhodou při opravě studny na statku tajemnou truhličku. Jak se ukáže, nejenže vypadá pohádkově, ale dokonce obsahuje i skutečný poklad, staletí staré mince.

Když se o pokladu dozví celá vesnice, strhne se doslova zlatá horečka. Každý má pocit, že mu část pokladu náleží. Jediné Bětě se to vůbec nelíbí. Má totiž pocit, že právě tenhle tajemný poklad je příčinou toho, proč je voda z jejich studně kouzelná.

Nejvíc si samozřejmě svůj díl pokladu nárokuje Sylva. Podle Týny se měl poklad buď odevzdat nebo vrátit do studny. S tím ale Sylva kategoricky nesouhlasí. Když se pak poklad ztratí, Týna logicky z jeho krádeže osočí Sylvu. I když se prokáže, že vše bylo trochu jinak, rozhořčenou Sylvu už v jejích vášních vůbec nic nebrzdí.

Podívejte se na to, jak svou sestru napadne:

Poklad ale nebude zdaleka to jediné, co se na Slunečné bude řešit. Idylku naruší také příjezd nečekaného hosta – Eričina manžela vietnamského původu Nama. Jak to, že o tom, že je Erika vdaná, nikdo nevěděl? Erika sama na to tak nějak zapomněla…

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

Nama si Erika vzala, aby mu zajistila české občanství. Nyní ale jejich plán získává trhliny, začíná se zkoumat to, zda manželství nebylo účelové. Erika tak bude muset prokazovat, že si Nama vzala skutečně z lásky. Jenže jak se na tuhle novinku bude tvářit Tom?

Také Janek bude nucen vyřešit problém. Lukáš sice domluvil do sanatoria lůžka, nicméně nepodepsal se svým známým dodavatelem rezervační smlouvu. Dodavatel nyní ale požaduje vyšší cenu, jenže Janek ani Lukáš další zdroje financí nemají k dispozici. Jak problém vyřešit?

Na Slunečnou se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že díly můžete sledovat on-line dříve než v televizi v naší iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.