Slunečná je zpět na obrazovkách. A spolu s ní i Predrag!

Na obrazovky se po letní pauze opět vrací divácky oblíbený seriál Slunečná. O prázdninách si toho zažil spoustu, hlavně přeplněné natáčecí dny, protože se musela dohnat pauza, která nastala kvůli pandemii koronaviru. Ateliéry byly zavřené, herci měli volno, a tak se v létě muselo všechno dohnat.

Už dnes v předpremiéře diváci uvidí díly, které se natáčely za přísných hygienických podmínek a v omezeném režimu. To způsobilo i to, že do ateliérů nemohl přijet jeden z herců, který měl právě ten den natáčet.

Řeč je o herci Predragu Bjelacovi, který se v seriálu Slunečná objevil jako albánský podnikatel, motající se kolem hlavního hrdiny Marka Lambory.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

„Vzhledem k pandemii koronaviru, která byla v té době v plném proudu, se Predrag Bjelac nemohl dostat na natáčení. Nelétala letadla, republika byla v omezeném režimu, a to znamenalo, že nebylo možné herce dostat do ateliérů,“ osvětluje situaci tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký.

Tvůrci ale přišli s plánem, že pomůže technika, a tak se herec objeví v seriálu za pomoci konferenčního hovoru. „Moc jsem se těšil na další natáčení, ale bohužel… Nešlo to. Jsem rád, že se to vyřešilo tímto způsobem a já se se všemi mohl vidět alespoň takto,“ prozrazuje herec, který má kořeny v bývalé Jugoslávii a za nabídku zahrát si ve Slunečné je moc vděčný, protože v České republice dlouho netočil.

Scény, kdy seriálový Janek domlouvá s Predragem obchod, se tedy rušit nemusely a proběhly za pomoci techniky a počítače. „Vše bylo připravené a domluvené. Klaplo to a jsme moc rádi, že si Predrag udělal čas a natáčení dokončil i takto. Jen nás mrzí, že nemohl přijet osobně, protože je mezi ostatními kolegy oblíbený a všichni se na něj těšili. Není ale vyloučené, že se ještě v seriálu objeví,“ dodává Josef Ducký.

Seriál Slunečná sledujte v předpremiérch v televizi

Díky velkému diváckému ohlasu na seriál Slunečná a velkému zájmu o předpremiéry v iPrima Videopůjčovně, kdy celkový počet prodaných předpremiér je přes 1 milion, jsme se rozhodli zařadit předpremiéry Slunečné i do televizního vysílání. Během prázdnin tak mohou diváci vidět od pondělí až do čtvrtka exkluzivní předpremiéry Slunečné. V pondělí 17. 8. od 18.10 do 18.55 poběží na hlavním kanále Prima první část 36. dílu seriálu, v úterý 18. 8. nabídneme druhou část tohoto dílu. Ve středu a čtvrtek zařadíme 37. díl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.