Slunečná zástěra konečně v prodeji! Pořiďte si přesně takovou, jako nosí Běta s Týnou

Coby diváci Slunečné jste nám mnohokrát psali, že byste měli zájem o kuchařskou zástěru s motivy vašeho oblíbeného seriálu. Vaše prosby jsme vyslyšeli a od 2. srpna je nová skvělá slunečná zástěra v prodeji! Kde si ji můžete pořídit?

Běta, Týna a všechny dámy, co se na Slunečné točí kolem kuchyně, nedají dopustit na svoji praktickou zástěru. Nezvolily si ji jen tak náhodou, protože náročný provoz si žádá odolnou uniformu. Takovou, co něco vydrží a bude přitom pořád skvěle vypadat. A také bude slušet a lichotit každé postavě. Přesně taková je tato retro džínová zástěra.

Džínovina vyrobená ze 100% bavlny je odolná a přitom pohodlná. Časté praní jí jen přidá typickou patinu. Popruh z koženky kolem krku kotví robustní mosazné očko a délku si regulujete pevnými cvočky. Do prostorné přední kapsy se dle potřeby vejde kasírka nebo grilovací náčiní. Zdobí a zpevňují ji klasické nýty na džínovinu a stylový emblém.

Zástěra s motivy seriálu Slunečná

Slunečná a příběhy Janka, Týny, Julči a dalších si získaly srdce více než milionu diváků a divaček, a to nejen romantickým příběhem, i takřka pohádkovým, pohodovým prostředím. Právě na velké přání všech fanynek a fanoušků seriálu připravila Kulina ve spolupráci s FTV Prima limitovanou edici originálních zástěr Slunečná.

Originální zástěra seriálu Slunečná z tmavě modrého denimu a eko kůže bude ideálním dárkem pro každého fanouška seriálu. Zakoupíte exkluzivně pouze na Kulina.cz za 990 Kč, rozměry jsou 70 x 80 cm.

Kde koupit zástěru Slunečná?

  • Zástěru si můžete prohlédnout a zakoupit v nově zrekonstruované prodejně KULINA v Pražské tržnici v Holešovicích. Do konce září se slevou 10 %. Sleva platí do 30. 9. 2021 na celý sortiment vprodejně vyjma již zlevněného zboží. Stačí nahlásit u pokladny váš kód PRODEJNA.
  • Zástěru si můžete pořídit také v e-shopu kulina.cz
  • Slunečnou zástěru si můžete omrknut a poté zakoupit na Prima FRESH festivalech na stánku Prima FRESH (Plzeň 14. a 15. 8., Pardubice 28. a 29. 8., Liberec 10. a 11. 9.). Určitě vás potěší speciální festivalová cena a možná i šance pořídit si další slunečné dárky!
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.