Slunečné křížovky aneb Vánoce se Slunečnou. Užijte si svátky s oblíbeným seriálem a zábavnými křížovkami!

Druhé vydání oblíbených Slunečných křížovek je tady, tentokrát se sváteční, vánoční tematikou. Dojde nejen na vánoční zvyky vašich oblíbených hrdinů, ale dozvíte se i zajímavosti se zákulisí seriálu Slunečná. A k tomu samozřejmě dostanete hromadu skvělých křížovek a dalšího luštění.

Přečtěte si, jak vypadají vánoční svátky u vašich oblíbených seriálových hrdinů, a zároveň se pobavte nad skvělými křížovkami.

Slunečné křížovky aneb Vánoce se Slunečnou

Abyste se ale o svých seriálových hrdinech dozvěděli ještě o něco víc, musíte vyluštit jednotlivé křížovky a hádanky. Právě v jejich tajenkách totiž najdete zásadní informaci, která je posledním dílkem do vánočního příběhu hereckých představitelů z vašeho oblíbeného seriálu.

  • Kdo u Tomešových zdobí vánoční stromeček?
  • Jaké byly nejkrásnější Vánoce Evy Burešové?
  • Co dělá před štědrodenní večeří každoročně Denisa Nesvačilová?

V časopise se ale dozvíte i mnoho informací ze zákulisí seriálu Slunečná. Jaké bylo nejadrenalinovější natáčení pro Evu Burešovou? Jak se cítila, když musela fackovat své herecké kolegyni Daně Batulkové? A jak se ve Slunečné hrálo zpěvákovi Michalu Hrůzovi, který složil titulní píseň k seriálu?

To všechno si můžete přečíst v časopise Slunečné křížovky aneb Vánoce se Slunečnou, která bude v prodeji od pátku 18. prosince všude v trafikách po České republice, ale také v Globusu, Normě, COOPu, Traficonu a Tescu a v síti čerpacích stanic Benzina. Prodejní cena je 29 Kč vč. DPH.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.