Slunečné křížovky aneb Vánoce se Slunečnou. Užijte si svátky s oblíbeným seriálem a zábavnými křížovkami!

Druhé vydání oblíbených Slunečných křížovek je tady, tentokrát se sváteční, vánoční tematikou. Dojde nejen na vánoční zvyky vašich oblíbených hrdinů, ale dozvíte se i zajímavosti se zákulisí seriálu Slunečná. A k tomu samozřejmě dostanete hromadu skvělých křížovek a dalšího luštění.

Přečtěte si, jak vypadají vánoční svátky u vašich oblíbených seriálových hrdinů, a zároveň se pobavte nad skvělými křížovkami.

Slunečné křížovky aneb Vánoce se Slunečnou

Abyste se ale o svých seriálových hrdinech dozvěděli ještě o něco víc, musíte vyluštit jednotlivé křížovky a hádanky. Právě v jejich tajenkách totiž najdete zásadní informaci, která je posledním dílkem do vánočního příběhu hereckých představitelů z vašeho oblíbeného seriálu.

  • Kdo u Tomešových zdobí vánoční stromeček?
  • Jaké byly nejkrásnější Vánoce Evy Burešové?
  • Co dělá před štědrodenní večeří každoročně Denisa Nesvačilová?

V časopise se ale dozvíte i mnoho informací ze zákulisí seriálu Slunečná. Jaké bylo nejadrenalinovější natáčení pro Evu Burešovou? Jak se cítila, když musela fackovat své herecké kolegyni Daně Batulkové? A jak se ve Slunečné hrálo zpěvákovi Michalu Hrůzovi, který složil titulní píseň k seriálu?

To všechno si můžete přečíst v časopise Slunečné křížovky aneb Vánoce se Slunečnou, která bude v prodeji od pátku 18. prosince všude v trafikách po České republice, ale také v Globusu, Normě, COOPu, Traficonu a Tescu a v síti čerpacích stanic Benzina. Prodejní cena je 29 Kč vč. DPH.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.