Slunečné kryty, samolepky na telefon a  notebook

Často jste nám psali, jestli budeme dělat Slunečné kryty na mobil, tak jsme vaše prosby vyslyšeli… a navíc se také blíží Vánoce a už asi pomalu přemýšlíte, co svým nejbližším koupíte za dárky.

Z nabídky si určitě vyberete jak pro své blízké, tak sami pro sebe. Připravili jsme pro vás 5 různých designů, díky kterým se z vašeho telefonu nebo notebooku stanou naprosté originály.

Slunečná na mobilu i v mobilu

Na webu partnera Skinzone si vyberete, jestli budete chtít skin na mobil nebo notebook, následně vyberete motiv a pak už stačí vybrat typ zařízení.

Nevíte, co je skin? Je to ochranná designová vícevrstvá PVC samolepka s odolnou povrchovou úpravou, která zvyšuje odolnost proti opotřebení, a UV filtrem zajišťujícím stálost barev po dlouhé roky.

Pokud chcete kryt na telefon, tak SNAP Case je ideální, lehká a tenká polykarbonátová ochrana s matným povrchem. Vyrábějí se pro zhruba 100 typů telefonů. Skiny můžete pořídit od 199 Kč a kryty od 390 Kč.

Vybírejte si zde z různých motivů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.