Sprosté nápisy osočující Julču kvůli jejímu těhotenství. Kdo je má v seriálu Slunečná na svědomí?

Ve vsi Slunečná už se všeobecně ví, že je Julča těhotná. Kromě toho se také ví, že chce dítě vychovávat sama. A někomu to hodně leží v žaludku. Jenže komu? To se dozvíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě Slunečné.

Lída Vacková se díky tomu, že je Franta starostou Slunečné, cítí se celou svou rodinou jako místní honorace. Logicky se jí hodně dotkne, když se jim na vratech začnou objevovat sprosté nápisy. A to poměrně hodně sprosté!

Označují jejich dceru Julču dosti hanlivými výrazy. Dokonce Julče přichází i anonymní dopisy. Ale proč? Někoho hodně štve, že je Julča těhotná, své dítě chce vychovávat jako svobodná matka a s otcem dítěte žít nechce.

Mrkněte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Kdo by ale tak mohl být autorem sprostých nápisů? Lída samozřejmě začne osočovat všechny kolem. Pravého viníka ale nakonec odhalí sama Julča s pomocí Týny. Kdo to bude?

To se dozvíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat klidně již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.