Statek ve vsi Slunečná je opět ve finanční tísni. Jak to Týna vyřeší?

Peníze jsou v poslední době to, co Týnu Popelkovou a všechny ze statku nejvíce pálí. Jen co jednu pohromu zažehnají, vyskytne se nová. Tentokrát v podobě nutného očkování. Podívejte se na to v úterní epizodě seriálu Slunečná od 20.15 na Primě.

Poté, co zemře jedna z koz, které na statku Týna chová, veterinář má zdrcující zprávu – vážná nákaza by mohla ohrozit celé stádo, což by bylo pro statek likvidační. Riziko lze minimalizovat očkováním, jenže to samozřejmě nebude zadarmo…

Podívejte se na video ze statku Slunečná:

Volných dvě stě tisíc, to nemá při ruce jen tak někdo, a už vůbec ne Týna. Jenže kde peníze, které jsou opravdu třeba, sehnat? Banky žádosti Týny i Julči zamítají, k lichvářům se jim nechce. Když se o celé situaci dozví Janek Linhart, nabídne pomoc on. Jenže to už ho Vilda upozorňuje, že toto jeho chování je mírně proti pravidlům jejich sázky:

Janek ale není jediný, kdo Týně může pomoci. Hned se nabízí i Ála Konvičková a samozřejmě i Lída Vacková coby budoucí tchyně. Jak se nakonec Týna rozhodne?

Mrkněte se na upoutávku:

Sylva si už mezitím domlouvá, jak prodá statek, což se stane předmětem jejího budoucího sporu s Lídou Vackovou. Sylva má totiž pocit, že nabídka, kterou jí Lída dala, je hluboce pod cenou statku. A podobné finanční čachry, to Sylva neodpouští!

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo sledujte Slunečnou online!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.