Životní styl

1. prosince 2020 05:59

Štěpán nafackuje Sylvě. Čím ho zlá sestra Popelková v seriálu Slunečná tak vytočí?

Sylva Popelková se s ničím extra zvlášť nemaže, se svým manželem Štěpánem už vůbec ne. Tentokrát ale překročí pomyslnou hranici a jejímu muži rupnou nervy tak, že Sylvu udeří. Podívejte se už teď na ukázku z večerní epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte od 20:15 na Primě.

Na statku začíná být každému jasné, že z Týny se stává nepříjemná, naštvaná ženská. Podle Eriky a Julie je řešení nasnadě – Týna potřebuje chlapa, který jí pomůže Janka vyhnat z hlavy. Jenže kde ho vzít? Julie to naštěstí promyslí do detailu.

Skřípat to začíná mezi Štěpánem a Sylvou. Jakkoliv se Štěpán prezentoval, že mu nečekaná přítomnost Jakuba ve Slunečné nevadí, ukazuje se, že na atraktivního sympaťáka žárlí. Aby také ne. Než skončil ve vězení, byla to mezi ním a Sylvou velká láska. Když si pak Sylva pořídí motorku, Štěpánovi je jasné, odkud vítr vane…

Žárlivou scénou na návsi to ale nekončí. Jakkoliv Štěpán opravdu nemá jediný důvod žárlit, jedovatým myšlenkám se neubrání. A když se k tomu ještě napije, teatrální scéna je na spadnutí. Jakmile začne Sylvě vyčítat její chování, Sylva se neudrží a Štěpánovi řekne hezky od plic, co si o něm myslí.

Scéna ale skončí fackou. Sledujte to v exkluzivní ukázce:

Janek Linhart se stále snaží svého otce Johna dostat z vězení. Jeho plán se ale decentně komplikuje. Situace se začíná komplikovat i ve firmě Solange, kterou John nemůže z vězení optimálně řídit. Velkou šanci na svůj vzestup v tom samozřejmě vidí Roman, který sám sebe pasuje na ředitele.

Nečeká ovšem, že John deleguje všechny kompetence nikoliv na něj, ale na Hanu. Tohle je velká podpásovka. Podívejte se na video, v němž Hana sebere před celou firmou Romanovi vítr z plachet:

Jak bude Roman reagovat? A jak to dopadne se Sylvou a Štěpánem. Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A pokud vás štve rozchod Janka a Týny, co takhle si připomenout jejich love story pěkně od začátku? Nyní si Slunečnou můžete užít v 24hodinovém maratónu zcela bez reklam a s další hromadou výhod!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.