Sylva a Ála se v úterní epizodě Slunečné postarají o pořádný rozruch. Dívejte se!

Sylva Popelková je samozřejmě mrcha, ale Ála Konvičková si s ní nezadá. V úterní epizodě seriálu Slunečná ji dokonce překoná. Čím? Podívejte se na to od 20.15 na Primě!

Slanina má byznys pro své kámoše dřevorubce z vesnice. Bude to super kšeft, je potřeba pokácet čtyři duby, a to za moc pěkné peníze. Jeho manželka Petra se rozhodne s vidinou peněz pro jistotu rovnou zarezervovat novou sedačku v předzvěsti toho, aby její manžel peníze neutratil dřív, než je donese domů. Jenže její muž je vynalézavý v tom, jak peníze prošustrovat. Probendí je s Pražáky při pokeru. A co na tom, že měli cinknuté karty. S nespravedlností je třeba zatočit!

Podívejte se na video, jak si s tím ve Slunečné poradí:

Ála Konvičková chce navýšit objednávku kozích sýrů od Týny ze statku. Jenže ta jí nic víc nabídnout nemůže, musí totiž splnit podmínky kampaně, v níž vybrali peníze pro očkování koz. Byznysmenka Ála ale nakonec vymyslí mnohem zajímavější způsob, jak si vydělat. Protože jí Týna zakáže pod jejich jménem dělat sýry z jiného mléka, chopí se sýrařiny sama Ála… A dobré jméno kozích sýrů ze Slunečné bude v ohrožení.

Sylva zaskočí Vildu v Praze, a to přímo v Jankově kanceláři. Sylva se chová arogantně a odmítá domnělého Janka, tedy Vidu, propustit. Hana bude mít hodně, co vysvětlovat obchodním partnerům firmy Solange, kteří do firmy dorazí na schůzku…

A to není zdaleka všechno, Sylva si navíc dojde přímo k Jankovi domů na Vildu počkat. Pro skutečného Janka je to ale problém, protože na večer čeká svoji přítelkyni Denisu. Tu nakonec vytáhne na večeři do restaurace a uvolí se k tomu, s čím v životě předtím nesouhlasil – že u Denisy přespí.

Celou prekérní situaci opět vyřeší Hana:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.