Sylva a Týna se soudí o statek Slunečná. Jak soud dopadne? Dívejte se ve čtvrtek

Týna odmítla Sylvě darovat pastviny a domluvit se s ní. Došlo tedy na soud. Jak dopadne? To uvidíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v dalším pokračováním seriálu Slunečná.

Sylva Týně udělala nabídku – nechce od ní statek, ale jen pár polností. Bohužel, Týně je jasné, jak hodlá Sylva požadovaná pole využít – chce je prodat Romanovi, který v lokalitě plánuje postavit solární elektrárnu. To se ale vůbec nehodí do plánů Janka a Týny, kteří nedaleko plánují své sanatorium a reprodukční kliniku. A poslední, co pro své klienty chtějí, je výhled na solární panely.

Právě proto Týna Sylvinu jinak velkorysou nabídku odmítla a právě proto došlo i na soud. Týna z něj samozřejmě nemá vůbec dobrý pocit. A dobrý pocit z něj kupodivu nemá ani Sylva, která rozhodně odmítá, aby se procesu účastnila Lída. Nechce, aby měla nad Týnou triumfální pocit. Celou situaci ale nejhůř nese Babu…

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Sylvě navíc začíná docházet, že Lída je silný protivník, a pokud má v rodině Vacků i sama za sebe něco dokázat, potřebuje podporu. A s kým jiným by měla počítat než se Štěpánem. Po něm požaduje loajalitu. Ale jak se na to Štěpán bude tvářit, aby upřednostnil Sylvu před svojí matkou?

Erika přichystá ve Slunečné velký maškarní bál, aby rozproudila atmosféru a konečně pomohla Tomovi se uvolnit. To, co se zpočátku zdá jako skvělý nápad, ale pak Erika přehodnocuje, protože má pocit, že to Toma akorát naštve. Ve finále ale bude z maškarního skvělá zábava pro celou vesnici a Tom hodně překvapí!

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

A nezapomeňte se na svůj oblíbený seriál dívat ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. Slunečnou sledujte také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůčojvně, nyní v balíčku tří epizod za zvýhodněnou cenu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.