Sylva dostane opět od Štěpána v seriálu Slunečná nafackováno. Proč?

Protože je prostě drzá. Jaký bude důvod tentokrát? Na to se mrkněte už teď v exkluzivních ukázkách. Celou epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý na Primě.

Vašek Satrapa má skvělý byznysplán pro Štěpána. Jediné, co potřebuje, je trocha peněz. Jeden z jeho známých se rychle potřebuje zbavit množství slivovice, kterou nemůže sám prodávat. Tady Satrapa vycítí velký potenciál.

Štěpán si sice zpočátku vzpouzí. Na druhou stranu když si pak spočítá, kolik by na kšeftu mohl vydělat, usoudí, že do kšeftu se Satrapou půjde. Jen někde potřebuje sehnat sto tisíc korun, za které by levnou slivovici koupil. Sylva ho samozřejmě pošle do patřičných míst, a Štěpán se proto obrátí na největší lichvářku ze Slunečné – Álu. Situace se slivovicí se vyvíjí dokonale, až do momentu, kdy se celý plán zvrtne…

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Štěpán se najednou ocitá v prekérní situaci. Nemá ani slivovici, ani peníze, jedině dluh u Ály Konvičkové. A u své manželky Sylvy se s pochopením nesetká. Ani Sylvě se ale její ostrá slova nevyplatí…

Jak to mezi Sylvou a Štěpánem bude vypadat nadále? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní si můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku hned tři předpremiérové epizody:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.