Sylva dostane opět od Štěpána v seriálu Slunečná nafackováno. Proč?

Protože je prostě drzá. Jaký bude důvod tentokrát? Na to se mrkněte už teď v exkluzivních ukázkách. Celou epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý na Primě.

Vašek Satrapa má skvělý byznysplán pro Štěpána. Jediné, co potřebuje, je trocha peněz. Jeden z jeho známých se rychle potřebuje zbavit množství slivovice, kterou nemůže sám prodávat. Tady Satrapa vycítí velký potenciál.

Štěpán si sice zpočátku vzpouzí. Na druhou stranu když si pak spočítá, kolik by na kšeftu mohl vydělat, usoudí, že do kšeftu se Satrapou půjde. Jen někde potřebuje sehnat sto tisíc korun, za které by levnou slivovici koupil. Sylva ho samozřejmě pošle do patřičných míst, a Štěpán se proto obrátí na největší lichvářku ze Slunečné – Álu. Situace se slivovicí se vyvíjí dokonale, až do momentu, kdy se celý plán zvrtne…

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Štěpán se najednou ocitá v prekérní situaci. Nemá ani slivovici, ani peníze, jedině dluh u Ály Konvičkové. A u své manželky Sylvy se s pochopením nesetká. Ani Sylvě se ale její ostrá slova nevyplatí…

Jak to mezi Sylvou a Štěpánem bude vypadat nadále? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní si můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku hned tři předpremiérové epizody:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.