Životní styl

3. listopadu 2020 05:59

Tajná svatba v seriálu Slunečná. Kdo si bere koho? A dopadne to vůbec?

Kdo se bude ve Slunečné vdávat? A proč má být svatba utajená? To uvidíte v úterý ve 20:15 na Primě v 56. epizodě seriálu Slunečná.

Martin veřejně požádal Julii o ruku a v ten moment se strhla lavina. Protože jakkoliv spolu Julie a Lída nevycházejí zrovna nejlépe, stále jde o rodinnou svatbu. Lída v momentu zjištění bere organizaci svatby do svých rukou. Nicméně to je přesně to, čeho se Julie chce vyvarovat. Je to takřka na rozvod... Ale vše se snad urovná:

Janek chce urovnat vztah s Týnou, ale úplně se to nedaří. Karolína, která stále nezná celé pozadí příběhu mezi Týnou a Jankem, se o Janka nadále snaží. Proto Janka vytáhne na vyjížďku na kole.

Ta se ale bohužel trochu zvrtne:

Zdeněk Vacek si coby místní doktor neodpustí řeči na téma, jaké nezdravosti si u Konvičkové ženské kupují. To ale zdaleka netuší, jak moc se Ále přitíží.

Podobné články

A protože ji má Zdeněk rád, vezmu „šichtu“ v pojízdné prodejně za ni. A když za Zdeňkem přijdou jeho přátelé z klubu, dá přednost Ále a jejímu byznysu. Nevídáno!

Podívejte se na ukázku seriálu Slunečná:

Jak se na tohle bude tvářit Lída? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v 56. epizodě Slunečné. A nezapomeňte, že seriál Slunečná můžete sledovat také on-line a ještě k tomu v exkluzivních předpremiérových balíčcích!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.