Životní styl

3. listopadu 2020 05:59

Tajná svatba v seriálu Slunečná. Kdo si bere koho? A dopadne to vůbec?

Kdo se bude ve Slunečné vdávat? A proč má být svatba utajená? To uvidíte v úterý ve 20:15 na Primě v 56. epizodě seriálu Slunečná.

Martin veřejně požádal Julii o ruku a v ten moment se strhla lavina. Protože jakkoliv spolu Julie a Lída nevycházejí zrovna nejlépe, stále jde o rodinnou svatbu. Lída v momentu zjištění bere organizaci svatby do svých rukou. Nicméně to je přesně to, čeho se Julie chce vyvarovat. Je to takřka na rozvod... Ale vše se snad urovná:

Janek chce urovnat vztah s Týnou, ale úplně se to nedaří. Karolína, která stále nezná celé pozadí příběhu mezi Týnou a Jankem, se o Janka nadále snaží. Proto Janka vytáhne na vyjížďku na kole.

Ta se ale bohužel trochu zvrtne:

Zdeněk Vacek si coby místní doktor neodpustí řeči na téma, jaké nezdravosti si u Konvičkové ženské kupují. To ale zdaleka netuší, jak moc se Ále přitíží.

A protože ji má Zdeněk rád, vezmu „šichtu“ v pojízdné prodejně za ni. A když za Zdeňkem přijdou jeho přátelé z klubu, dá přednost Ále a jejímu byznysu. Nevídáno!

Podívejte se na ukázku seriálu Slunečná:

Jak se na tohle bude tvářit Lída? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v 56. epizodě Slunečné. A nezapomeňte, že seriál Slunečná můžete sledovat také on-line a ještě k tomu v exkluzivních předpremiérových balíčcích!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.