Tak to je skandál! Franta není otcem Štěpána. A kdo tedy? Sledujte seriál Slunečná!

Franta Vacek nabývá stále silnějšího přesvědčení, že není otcem Štěpána. A jak se ukáže v sedmé epizodě seriálu Slunečná, jeho domněnka je správná. Podívejte se na další epizodu vašeho oblíbeného romantického seriálu exkluzivně online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Když měl Štěpán autonehodu a vypadalo to, že bude potřebovat transplantaci ledviny, dozvěděl se podle genetických testů Franta Vacek, že není jeho biologický otec. Zprvu ho to vystresovalo, nicméně pak si i pod vlivem svého kamaráda Leoše vsugeroval, že při testech museli lékaři udělat chybu a že Štěpán prostě jeho syn musí být.

Za to ale Leoš začíná přemýšlet o tom, zda biologickým otcem Štěpána není právě on. Před tím, než se Štěpán narodil, udržoval totiž s Frantovou manželkou Lídou poměr. Lída jeho domněnky úspěšně vyvracela s tím, že je Štěpán nedonošený. Jenže jak se ukáže, to, že je Štěpán nedonošený, není až tak úplně pravda…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Potvrdí se, že je Štěpán Frantův syn? Nebo Leošův? Podívejte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná. V iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.