Takhle Sylvu neznáte! Další hodná sestra Popelková?

Sylva Popelková se od začátku seriálu chová jako zlá sestra. Teď ji ale snad někdy vyměnil! Na nečekanou změnu chování se podívejte už teď – všem svým chováním vyrazí dech. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Sylva Popelková se od začátku seriálu chová jako zlá sestra. Teď ji ale snad někdy vyměnil! Na nečekanou změnu chování se podívejte už teď – všem svým chováním vyrazí dech.

Týna a všichni na statku mají ze Sylvy poměrně strach, zejména od momentu, kdy se provdala za Štěpána, ve spojení s Lídou Vackovou mnohem nebezpečnější!

O to bude na Slunečné větší překvapení, když se Sylva začne konečně chovat normálně, a dokonce Týně přislíbí, že jí prodá svoji polovinu statku.

Posuďte sami v ukázce ze seriálu Slunečná, ža tohle je Sylva, jak ji neznáme:

Opravdu je Sylva rozhodnuta Týně přenechat statek? Nebo do situace zase zasáhne se svojí vypočítavostí Lída Vacková?

Na to se podívejte v úterý v 52. epizodě seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat ve 20.15. A nezapomeňte také na to, že Slunečnou můžete sledovat také on-line, a to dokonce předpremiérově v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.