Takhle Sylvu neznáte! Další hodná sestra Popelková?

Sylva Popelková se od začátku seriálu chová jako zlá sestra. Teď ji ale snad někdy vyměnil! Na nečekanou změnu chování se podívejte už teď – všem svým chováním vyrazí dech. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Sylva Popelková se od začátku seriálu chová jako zlá sestra. Teď ji ale snad někdy vyměnil! Na nečekanou změnu chování se podívejte už teď – všem svým chováním vyrazí dech.

Týna a všichni na statku mají ze Sylvy poměrně strach, zejména od momentu, kdy se provdala za Štěpána, ve spojení s Lídou Vackovou mnohem nebezpečnější!

O to bude na Slunečné větší překvapení, když se Sylva začne konečně chovat normálně, a dokonce Týně přislíbí, že jí prodá svoji polovinu statku.

Posuďte sami v ukázce ze seriálu Slunečná, ža tohle je Sylva, jak ji neznáme:

Opravdu je Sylva rozhodnuta Týně přenechat statek? Nebo do situace zase zasáhne se svojí vypočítavostí Lída Vacková?

Na to se podívejte v úterý v 52. epizodě seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat ve 20.15. A nezapomeňte také na to, že Slunečnou můžete sledovat také on-line, a to dokonce předpremiérově v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.