Tohle musíte vidět! Sylva bude na place v hospodě Slunečná jako slon v porcelánu

Když se Sylva vyjádří, že má o statek Slunečná zájem, rozhodne se Týna, že svoji povedenou sestru zapojí řádným dílem také do prací spojených se statkem. Tady věčně suverénní Sylva narazí. V hospodě to dostane od štamgastů pořádně „sežrat“. Podívejte se na to už teď v ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Sylva nejprve vezme vítr z plachet Týně, když jí jen tak oznámí, že se rozhodla vyplatit ji ze Slunečné. Dokonce jí přátelsky vybere statek poblíž, kam by se ona i všichni, kdo Slunečnou obývají, mohli přestěhovat. S tímhle Týna nepočítala ani ve snu.

Jenže i Týna dokáže pořádně zavařit. Svoji sestru s pracemi na statku šetřila v domnění, že se jednoho dne sbalí a zase zmizí do Prahy. Pokud ale plánuje na statku zůstat, a dokonce se snažit ho Týně vzít, i na ni padnou běžné každodenní povinnosti spojené s chodem Slunečné.

Ať už se jedná o péči o kozy, zpracování sýrů, zemědělské práce nebo práce spojené s chodem hospody, Sylva bude muset hezky pracovat, stejným dílem jako všichni ostatní. A to se slečince z Prahy moc líbit nebude. Strategicky si vybere hospodu jako místo, kde si chce své pracovní povinnosti odbýt. Myslí si totiž, že právě to je cesta nejmenšího odporu. S touto úvahou ale nemůže být pravdě vzdálenější…

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Začne tedy Sylva pracovat u koz? Nebo se rozhodne boj o statek vzdát? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.