Tohle musíte vidět! Sylva bude na place v hospodě Slunečná jako slon v porcelánu

Když se Sylva vyjádří, že má o statek Slunečná zájem, rozhodne se Týna, že svoji povedenou sestru zapojí řádným dílem také do prací spojených se statkem. Tady věčně suverénní Sylva narazí. V hospodě to dostane od štamgastů pořádně „sežrat“. Podívejte se na to už teď v ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Sylva nejprve vezme vítr z plachet Týně, když jí jen tak oznámí, že se rozhodla vyplatit ji ze Slunečné. Dokonce jí přátelsky vybere statek poblíž, kam by se ona i všichni, kdo Slunečnou obývají, mohli přestěhovat. S tímhle Týna nepočítala ani ve snu.

Jenže i Týna dokáže pořádně zavařit. Svoji sestru s pracemi na statku šetřila v domnění, že se jednoho dne sbalí a zase zmizí do Prahy. Pokud ale plánuje na statku zůstat, a dokonce se snažit ho Týně vzít, i na ni padnou běžné každodenní povinnosti spojené s chodem Slunečné.

Ať už se jedná o péči o kozy, zpracování sýrů, zemědělské práce nebo práce spojené s chodem hospody, Sylva bude muset hezky pracovat, stejným dílem jako všichni ostatní. A to se slečince z Prahy moc líbit nebude. Strategicky si vybere hospodu jako místo, kde si chce své pracovní povinnosti odbýt. Myslí si totiž, že právě to je cesta nejmenšího odporu. S touto úvahou ale nemůže být pravdě vzdálenější…

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Začne tedy Sylva pracovat u koz? Nebo se rozhodne boj o statek vzdát? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.