Tom má novou holku! Seznamte v seriálu Slunečná s Erikou. Už dnes večer!

Jako velká voda se na Slunečnou přižene Erika v podání Kristýny Kociánové, která hraje herečku. Tu přivedou Kratinovi, protože chtějí pomoc Tomovi, když si vymyslí před sociálkou, že má přítelkyni a není na výchovu dětí sám. A protože plán musí být neprůstřelný, je třeba tu holku zhmotnit a ne se o ní jen bavit. Jak se na tento plán bude tvářit Tom? Na to se podívejte dnes večer v seriálu Slunečná od 20:15 na Primě.

A to je úkol pro Kristýnu Kociánovou, která coby vzdálená sestřenice rodiny Kratinových podává pomocnou ruku Filipu Blažkovi a jeho dvěma synům. „Erika je ztřeštěná herečka, tak jsem to tak nějak pojala. Postupně se ale vyvíjí a co diváci uvidí třeba za dva měsíce, bude úplně jiné,“ prozrazuje Kristýna Kociánová.

„Jede pomoci, o nic jí nejde, tak se rozhodně nechce nechat odbýt, protože Tom v podání Filipa Blažka není z nápadu zrovna nadšený. Jí to ale nevadí, nevzdává se a chce pomoci. Je to jako v životě, dokud máte nadhled, tak jste daleko uvolněnější, a ve chvíli, kdy se do něčeho nebo někoho zainteresujete, tak ten nadhled ztrácíte a věci se mění,“ naznačuje osud své postavy herečka.

Podívejte se ukázku ze seriálu Slunečná:

Se svým seriálovým parťákem se Kristýna zná už ze seriálu Krejzovi. „Sice jsme toho spolu tenkrát moc netočili, ale teď si to vynahrazujeme. Hodně hraju taky s jeho dětmi a i s Terezkou Brodskou, to pro mě bylo velmi milé setkání. V kuchyni se občas potkám s babama – Lucií Benešovou a Ivou Hüttnerovou. Musím říct, že když jsem nastoupila do Slunečné, měla jsem respekt. Byla jsem nervózní, ocitla jsem se v novém prostředí a docela jsem měla ze začátku i přeřeky. I když mám herecky už něco za sebou, tak je člověk pokorný, když někam přijde jako nováček. Když se ale vrátím k tomu Filipovi, tak pro mě nebyl takovým tím princem, kterého milovaly všechny dámy. A to nemyslím rozhodně zle. Filip je báječný herecký partner, obrovský charakter a člověk, kterého si velmi vážím. Dokonce jsme spolu točili jeden projekt, kde jsme byli manželé,“ prozrazuje herečka svůj postoj k Blažkovi.

To, že herečka hraje herečku a ještě k tomu falešnou přítelkyni, není Kristýně až tak úplně cizí. Jednou tak zachraňovala svého kolegu před dotěrnou slečnou. „Loni v létě jsem byla na svatbě našich společných známých a byl tam i jeden kolega, kterého nebudu jmenovat. Neustále se do jeho společnosti vtírala jedna připitá slečna, a protože on je gentleman a slušně vychovaný kluk, tak se jí nebyl schopný zbavit. Bylo mi ho líto, tak jsem k němu přišla, chytla ho kolem ramen a dotyčné jsem udělala takovou etudu, že je to můj kluk a ať slečna odkráčí. Pochopila to, odešla a on měl pokoj,“ směje se herečka, která se na diváky Slunečné moc těší a je zvědavá, co na ni řeknou.

Kristýnu Kociánovou jako Eriku sledujte v seriálu Slunečná poprvé v úterý ve 20:15 na Primě. A pokud byste se nemohli dočkat a byli zvědaví, jak to mezi Erikou a Tomem bude dál, podívat se můžete na Slunečnou v exkluzivních on-line předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Předpremiéry si nyní můžete pořídit ve výhodném balíčku tří epizod se slevou 15 %:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.