Trapas! Sylvu načape v seriálu Slunečná u koz… Hádejte kdo!

Sylva se pomalu, ale jistě smiřuje s prací na statku, i když je jí to hrubě proti srsti. Když ji ale přímo při dojení koz ve chlívku objeví její známý, bude jí dost trapně. Podívejte se už teď na video z další epizody seriálu Slunečná, kterou na Primě uvidíte v úterý ve 20.15.

Od momentu, kdy Lída Sylvě vysvětlila, kolik je možné na statku utržit peněz, chce Sylva zůstat na statku ve Slunečné stůj, co stůj – jakkoliv je to pro ni náročné. Coby údajná realitní makléřka z Prahy se na práci na statku opravdu nehodí. A co naprosto nesnáší, to je dojení koz. Ještě o něco horší se pro ni tato na farmě běžná věc stane v momentě, kdy za ní přijede její známý z Prahy. Možná to ale skousne. Přichází totiž se zajímavou nabídkou, i když si jí dobírá…

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

A rovnou se můžete podívat i na to, jakou „čočku“ dostane Sylva opět od místních hospodských štamgastů:

V úterý ve 20.15 se podívejte na poslední epizodu seriálu Slunečná, kterou uvidíte před prázdninami na Primě. Na další epizody se budete moci dívat exkluzivně online v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.