Životní styl

9. června 2020 21:50

Týna a Janek se konečně zase sblíží! Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná

Týna Jankovi dlouho vzdorovala a byla na něj naštvaná kvůli sázce a tomu, že jí lhal. Karta se ale začíná obracet. Sledujte už teď exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima odvysílá v úterý ve 20.15.

Janek se naplno vrhl do pomoci statku. Jak je úspěšnému, ač aktuálně na mizině podnikateli vlastní, hned má v hlavě několik nápadů, jak aktivity na Slunečné zpeněžit. To se Týně poměrně hodí, protože statek si finančně nevede vůbec dobře. Jenže jak to vypadá, ekonomická situace na Slunečné není to jediné, co si Janek přeje nastartovat.

Mezi ním a Týnou to prostě jiskří. Zdá se ale, že Jankovi jeho plán začíná konečně vycházet. Týna už se jeho snahám zdaleka nebrání tak jako v minulosti.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak to mezi Jankem a Týnou dopadne? To sledujte v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě nebo si ji můžete pustit už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.