Týna a Janek už zase fungují jako pár. Malá ochutnávka z 36. epizody seriálu Slunečná!

Chybí vám předpremiérové epizody odhalující příběh Týny a Janka? 36. epizoda seriálu bude dostupná už 23. června, kdy se na ni budete moci podívat exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně za 39 Kč. Na další epizodu vašeho oblíbeného seriálu se tak díky iPrima Videpůjčovně budete moci podívat o dva měsíce dříve než v televizi. Na co se můžete těšit?

Týna a Janek už zase fungují jako pár. Týně se ale nelíbí, že Janek obchoduje s albánským podnikatelem Predragem. I když se Janek dušuje, že se do žádné špíny určitě nenamočí, a naopak peníze investuje do statku, Týna jeho nadšení nesdílí. Predragovi se navíc v okolí Slunečné zalíbilo a rád by svůj byznys rozjel právě tady. Janek mu rád vypomůže, ale jak se na tohle bude tvářit Týna?

Nepovedené rande

S Jankem je Týna ale šťastná a od radosti z toho domluví rande Julii s veterinářem Kabátem. Rande ale bohužel nedopadne dle představ… Ve Slunečné totiž řádí střevní chřipka, která na Martina dopadne zrovna v momentě rande. A nebude jediný, jehož peristaltika se zblázní – chřipkou onemocní Franta Vacek a synové Toma Matěj a Vojta. Jak správně odhalí Zdeněk Vacek, jedná se o otravu. Kdo by ale měl zájem na tom trávit obyvatele Slunečné?

Podívejte se na romantický sestřih ze seriálu Slunečná:

Na 36. epizodu seriálu Slunečná se můžete podívat exkluzivně v předpremiéře pouze on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.