Seriály a filmy

29. června 2021 15:59

Týna Jankově svatbě nevěří. Jenže Janek ji v seriálu Slunečná doopravdy opustí

Slunečná (118) - upoutávka

Od podivného rozchodu je Týně jasné, že nic není, jak vypadá. Jenže Janek je odhodlaný Týnu opustit. Třeba navždy! Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Na Slunečné všichni řeší, co udělala Týna tak strašného, že se s ní Janek rozešel ze dne na den. I Týně je samozřejmě celá záležitost podezřelá, snaží se od Vildy zjistit, co se stalo.

Dokonce ji i napadne, že by za vším mohlo stát nebezpečí od mafie. Jenže Vilda zarytě mlčí a už i Týna začíná pochybovat, jak to vlastně ve skutečnosti je.

Jankovi jde samozřejmě jen o Týnino bezpečí, kývne proto nakonec, jakkoliv se mu nechce, na návrh, aby se s bodyguardkou Evou oženil. Aby jejich velké lásce všichni včetně Predraga věřili, bude to chtít velkou svatbu, což už pochopil i Janek. Slunečnou čeká velká Linhartovská svatba! Uvěří tomu nakonec i Týna?

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

Leoš Kratina se stylizuje do role nemocného. Poměrně mu to vyhovuje, protože Ála Konvičková, která se jej snažila „léčit“ na svém speciálním křesle a nevědomky mu ublížila, se cítí provinile, a tak obhospodařuje jeho pole. A Leoš si poměrně rychle zvyká na pohodičku za pecí…

Lída Vacková je hotová z toho, jak se vyvíjí vztah mezi Zdeňkem a Dianou. Zdeněk totiž začíná brát vše až příliš vážně a Lída cítí, že Dianiny úmysly nejsou nezištné. Obavy, že by mohl Zdeněk své mladé milence postoupit všechen svůj majetek, začínají nabývat až hrozivě reálných obrysů, což Lídu pochopitelně znepokojuje. Nakonec ale možná bude moct být v klidu – ve Slunečné se totiž objeví Dianin bývalý přítel – a hned s nabídkou k sňatku. Jak bude reagovat Zdeněk? Bude to konec velké lásky, nebo snad začátek ještě něčeho horšího?

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také dříve než v televizi – on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.