Týna potřebuje podle Julie převozníka místo Janka. V seriálu Slunečná to skončí trapasem

Julie se snaží své kamarádce Týně všemožně pomoci přežít ve zdraví vztah nebo rozchod s Jankem Linhartem. Tentokrát se do toho ale Julie zaplete tak, že to ohrozí její vztah s Martinem! Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Týna se před nedávnem rozhodla, že vztah s Jankem nemá smysl. A nyní její rozhodnutí začal respektovat konečně i Janek. Co na tom, že Týně už možná došlo, že to nebylo nejlepší rozhodnutí. Jejich vztah prostě skončil.

Vidí to i všichni ostatní ze statku Slunečná, a především Julie. Ta dojde společně s Erikou k jednoznačnému závěru. Jakému? Týna potřebuje převozníka. Mrkněte se ve videu na to, co to vlastně takový převozník je…

Jenže kde na Slunečné takového převozníka vzít? To bude větší oříšek, který bude muset Julie vyřešit. Nejprve ji napadne, že by se o Týnu mohl postarat Lukáš. Jenže se ukáže, že Lukáš má ve skutečnosti už opravdu zájem o Karolínu. Julie tedy rozhodí všechny sítě, ale její snahy se trochu minou účinkem. A bude z toho pořádný trapas a žárlivá scéna.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Na Julii nakonec udeří dokonce i její Martin, který začne na Rokytu žárlit. Jak se s tím Julie popasuje?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A pokud vás štve rozchod Janka a Týny, co takhle si připomenout jejich love story pěkně od začátku? Nyní si Slunečnou můžete užít v 24hodinovém maratónu zcela bez reklam a s další hromadou výhod!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.