Životní styl

1. října 2020 05:59

Týna už má pocit, že Janka nezná. Je tohle rozchod? Sledujte exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná

Skončí 47. epizoda seriálu Slunečná rozchodem Janka a Týny? Podívejte se na to už teď v exkluzivních ukázkách z epizody, na kterou se můžete podívat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Janek je jako posedlý pátráním po tom, kdo ze statku nebo ze Slunečné ho prodal novinářům. Začíná osočovat všechny přímo ze statku, ale i vesnice. A dokonce i Týnu, které se jeho chování hodně dotkne. Už jí s Jankem a jeho věčně špatnou podezíravou náladou dochází trpělivost.

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

U Vackových se očekává velký soud dědy Vacka o jeho vilu. Není nadšený z toho, že Štěpán má u soudu svědčit s monoklem, který mu v bitce uštědřil Janek. Podaří se jim u soudu vyhrát? To by totiž mohlo značně změnit finanční situaci Vackových, která po kontrole v lihovaru rozhodně není dobrá.

Lída se navíc bojí, aby se o tom, jak si finančně stojí, nedozvěděla Sylva. Je jí jasné, že by ze smluvené svatby určitě couvla, a Lídě by tak uzavřela cestu k ovládnutí statku. Sylva ale o ničem naštěstí neví, a ačkoliv se rozhodně nevdává v lásky, chce si svatbu užít na maximum a v plné okázalosti. Rozmary, které si naporoučí, přijdou Vackovy na hodně peněz.

Podívejte se na upoutávku čtvrteční epizody:

Tom Burian bude muset opět úřednici ze sociálky dokazovat, že jsou jeho synové v pořádku. Tentokrát si dokonce vymyslí, že kluci potřebují posudek od psychologa. Za Toma se ale nečekaně postaví celá vesnice. S péčí o kluky Tomovi ráda pomáhá Jana Kratinová, a už i nevšímavý Tony si začíná všímat, že vztah mezi Janou a Tomem už přerůstá přes běžné kamarádství. Jana se bohužel ale stává pákou, kterou k vydírání Toma míní využívat Plesníková… Mrkněte se na video:

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. A zcela bez reklam!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.