zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Týna v seriálu Slunečná zmizela! Všichni o ni budou mít obavy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 20.07.2021
Největší obavy o Týnu bude mít samozřejmě Janek, který má na rozdíl od ostatních poměrně jasnou představu o příčinách jejího zmizení. Na dramatickou 120. epizodu seriálu Slunečná se podívejte on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Janek stále žije se svou novou manželkou, respektive osobní strážkyní Evou. Začíná mít celé situace až po krk. Eva je extrémně podezřívavá a za každým rohem vidí nebezpečí. Jenže vychází najevo, že její ostražitost zdaleka není přehnaná.

John se totiž sejde s Predragem, kterému se pokusí vysvětlit, že se zatčením jeho bratra Bamira, a potažmo jeho zabitím nemají s Jankem nic společného. Jenže Predrag chce důkazy, které John pochopitelně nemá… John se proto rozhodne důkazy vymyslet a pro jistotu vytvoří také další strategii, jak mocného mafiána přesvědčit o tom, že za smrt jeho bratra Linhartovi nemohou. Je otázka, zda se to Johnovi podaří.

Kam zmizela Týna?

Týna je po rozchodu s Jankem pořád smutná. Usoudí proto, že nejlepší bude, když si vyčistí hlavu výletem. Vyrazí za kamarádkou, kde chce strávit něco času, aby si vytříbila myšlenky. Jak se ale ukáže, ke kamarádce Týna vůbec nedorazila. Kde ale je?

Týna je pryč!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna je pryč!

U Vackových je kvůli přítomnosti Diany stále více dusno. Lída a Franta vidí, že Diana chce Zdeňka o peníze obrat. Ten tento přístup ale odmítá. I on sám ale tuší, že to asi s Dianou nebude jen tak. Proto se rozhodne si Dianu trochu oťukat a podrobí jí zatěžkávací zkoušce z života na vesnici. Dianu tak čeká mimo jiné dělání sýra nebo dojení koz. Jak se na to bude Zdeňkova krásná milenka tvářit?

Lída ale pro jistotu přejde k pragmatismu – chce Dianě nabídnout peníze za to, že Zdeňka opustí. Franta s nápadem své manželky kategoricky nesouhlasí, dokonce ho Lídě zakáže. Lída se ale už rozhodla a Dianu rovnou s nabídkou osloví. Zpočátku se střetne se zamítavou scénou.

Sledujte ji v ukázce ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (120): Hraje Diana divadlo?

Jak se ale ukáže, Lída nebyla zcela pravdy daleka, když Dianu označila za zlatokopku. Bohužel se ale Vackovi dozví, že Diana je mnohem více na peníze, než by je napadlo…

120. epizodu seriálu Slunečná sledujte on-line v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , iprima.cz slunecna , slunečná dřív než v televizi

reklama

Přečtěte si také

reklama