Týnu a Janka sblíží to, že Tonyho někdo zmlátí. Proč? To uvidíte ve čtvrtek v seriálu Slunečná

Tony ze statku na Slunečné není zrovna prototypem hodného kluka. Ve svém věku si už stačil projít i vězením. Teď ale seká latinu nebo se o to minimálně snaží. Moc se mu to ale nedaří. Proč se dostal do křížku s lichváři? A proč se díky tomu upevní pouto mezi Jankem a Týnou? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Zmlácený Tony na statku tvrdí, že se popral kvůli dívce z vedlejší vesnice. Týně se to ale moc nezdá. Proto si všechno ověřuje u veterináře, který ze vsi pochází. A ten se tváří, že v jeho vsi žádná mladá dívka, která by stála za zmlácení, opravdu není. Jenže proč by se tedy Tony pral?

Týně se se svými problémy evidentně svěřovat nehodlá. Týnu nicméně napadne spásný nápad, Janek s Tonym na statku tráví poměrně hodně času, mohl by proto zjistit právě on, co má Tony za problém. Na to se Janek moc netváří, ale pro plusové body u Týny by udělal cokoliv. Přislíbí jí tedy pomoc?

Podívejte se na to ve videu:

K Vackovým přijíždí děda. Tvrdí, že rekonstruuje vilu a potřebuje někde bydlet, Vackovi mají ale spíš pocit, že si na nich přijel zchladit žáhu. Po několikerých problémech se pokusí s rodinou sblížit, ale opět to dopadne katastrofálně!

Podívejte se na upoutávku k seriálu Slunečná:

John posílá klienta pro Janka, ten ho ale přehrává na Romana, protože chce trávit čas na statku. Jenže Roman se moc neosvědčí a John je naštvaný, protože podle něj za špatný výsledek schůzky může Janek, když na ni vyslal Romana. Hana neví, jak Janka krýt, řekne proto, že pracuje na něčem mnohem důležitějším…, což si sice vymyslela, jenže Roman se toho chopí jako pátrací pes. A okamžitě vymyslí, co asi tak Janek za byznys na statku dělá. Tohle budou ještě komplikace!

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál Prima slunečná online zmlácení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.