Užijte si slunečné chvíle i v sychravých dnech!

Představujeme nové produkty na motivy populárního seriálu Slunečná, který na FTV Prima pravidelně sleduje okolo milionu a půl diváků.

Pojďte si s námi užít dlouhé zimní večery plné smíchu a zábavy. Zpestřete si rodinné večery s novou deskovou hrou ZAVÍTEJ DO SLUNEČNÉ. Hra zabaví malé i velké, můžete ji hrát sám nebo se svým spoluhráčem, celkem je určena až pro 6 hráčů. A co je vlastně cílem hry?

Chcete také žít ve vsi Slunečná?

Jestli jste se chtěli někdy stát součástí obce Slunečná, toto je perfektní příležitost. Vaším cílem hry bude totiž stát se jedním z majitelů nemovitostí vaší oblíbené obce Slunečná. Hrát budete nejen o vlastnictví statku, lesa, oblíbené prodejny, úřadu, sadu, ale dokonce se můžete stát vlastníkem i elektrárny.

Potřeba je získat hodně financí, koupit vysněnou nemovitost, poté sbírat dílky puzzle, a nakonec jako první sestavit obrázek s vaší nemovitostí. Komu se to podaří jako prvnímu, stává se vítězem. Jednoduchá, ale velmi zábavná hra pro celou rodinu.

Slunečná kuchyňka pro malé kuchaře a kuchařky

Malým fanynkám seriálu Slunečná udělá zajisté velkou radost nová SLUNEČNÁ KUCHYŇKA.

Máme tu také něco pro malé fanynky seriálu Slunečná. Určitě jim vykouzlí úsměv na tváři nová slunečná kuchyňka, ve které budou moci kouzlit skvělé pokrmy. Kuchyňská sada obsahuje kuchyňku s dřezem, troubou s hořáky a kávovarem pro skvělou ranní či odpolední kávu. Navíc je kuchyňka vybavena spoustou funkcí, světelnými či zvukovými efekty. Vaření bude o to větší zábava díky více než 20 kuchyňským doplňkům. Pojďte s námi vařit, vaření je se slunečnou kuchyňkou opravdová zábava!

Chtěli byste si ještě více prověřit své znalosti ze seriálu Slunečná?

Zkuste naši KVÍZOVOU HRU, se kterou se nudit opravdu nebudete. Chtěli byste znát svoji budoucnost? Co takhle vyzkoušet naše LUXUSNÍ VĚŠTECKÉ KARTY, které vám napoví, jaký bude váš osud. Rodinné večery budou ještě lepší se zábavnou hádací hrou KDO JSEM?

Sledování svého oblíbeného seriálu si navíc mohou po svém zpříjemnit dospělí fanoušci Týny, Janka a jejich příběhů, a to naší novinkou – Slunečným vínem!

To všechno najdete na vašich nejbližších prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys. Tak neváhejte a užijte si večery plné zábavy se seriálem Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.