V seriálu Slunečná se slavilo! Kdo měl narozeniny?

Hned dvoje narozeniny se slavily na place seriálu Slunečná. První oslavenkyní byla Eva Decastelo, která se o svůj den podělila s Ondřejem Pavelkou. A i když je známo, že produkce na své ovečky nezapomíná, překvapení z malé oslavy se povedlo na jedničku.

S tím, že se bude něco dít, Eva Decastelo vůbec nepočítala. „Víte, protože to bylo ex post, tak jsem ani s žádnou oslavou nebo přáním na place nepočítala. Neměla jsem pro ostatní ani proviant, ale o to to bylo větší překvapení. Většinou se slaví na place, když ten den točíte,“ prozrazuje seriálová drbna Zuzana Dolejšová.

Oslavy v seriálu Slunečná

„Jsem moc ráda, že se to nakonec spojilo, a já si ten den užila se svým kolegou Ondrou Pavelkou. Má narozeniny 10. září, já 12., tak jsem ráda, že jsme to mohli oslavit spolu. Připravili nám krásný a vynikající šlehačkový dort, který dokonce ochutnal i Maroš Kramár. A to sladkému vůbec nefandí. Bylo nám řečeno, že zbytek si můžeme klidně odnést domů, ale nepovedlo se. Zmizel okamžitě,“ přiznává s úsměvem Eva, která od kolegyň z šatny dostala i dárky.

„Janička Stryková mi dala knihu Rozhovory s C. G. Jungem. Ví, že se zajímám o psychologii. Bohužel tu dnes ale nemohla s námi být. Od Terezky Brodské jsem dostala další krásný perličkový náramek. Naučila mě je nosit, a nejen mě. Zkrátka si nás, všechny drbny ze Slunečné, okroužkovala,“ směje se herečka, která moc narozeniny neslaví, ale na to manžel René Decastelo a děti Zuzanka a Míša nehledí.

„Víte, nemám ráda řízené veselí. Naposledy jsem slavila svoje šestnáctiny a třicetiny. To bylo s kamarádkou Martinou Gavriely. Na druhou stranu – můj vnímavý a milující manžel vzal děti a společně mi vybrali dárek. Jak jsem poslední dobou na ty náramky, tak padla volba na něj. Děti se ale nemohly dohodnout, který vybrat. Tak jsem na té jejich nerozhodnosti vydělala a dostala dva,“ přiznává Eva, která také děkuje i všem fanouškům Slunečné, kteří si na ni vzpomněli na sociálních sítích a zahrnuli ji přáními.

Seriál Slunečná sledujte na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.