V seriálu Slunečná se ukáže profesorův syn. Dozvíme se, že profesor je vrah!

Profesorova minulost je v seriálu Slunečná tak trochu obestřena tajemstvím. A alkoholovým oparem. V úterní epizodě ale roušku tajemství poodhalíme. A hezké to nebude. Epizodu můžete již teď sledovat v exkluzivní předpremiéře.

Na statek Slunečná přichází neznámý mladý muž. Po počátečních rozpacích se ukazuje, že je to syn profesora Kohouta. A přichází se smutnou novinou, jeho matka a profesorova bývalá manželka zemřela a koná se její pohřeb. Syn se ale se svým otcem nemíní jakkoliv sbližovat, zachovává si chladný odstup.

Má totiž pocit, že profesor celou rodinu zničil a rozložil. Proč? Samozřejmě, že svým alkoholismem. Se svým otcem zkrátka nechce vůbec nic mít, což ale všem na statku připadá až příliš kruté…

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Proč tedy ale vlastně profesor Kohout vlastně začal pít? A jak si poradí s těžkou životní situací – nesáhne opět po láhvi alkoholu? Na to se můžete podívat už teď v exkluzivní předpremiéře 12. epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.