V seriálu Slunečná si holky vjedou do vlasů. Takovou rvačku hospoda nezažila

Když scenáristé předepíšou herečkám pěknou bitku, je na place vždy pozdvižení. Většinou se na to těší a jsou plné očekávání. Stejně na tom byla i Eva Burešová, která jako Týna přestane ustupovat Lídě v podání Dany Batulkové, a už si nenechá nic líbit. Podívejte se na to už dnes večer na Primě od 20.15 v seriálu Slunečná.

Do lihovaru k Vackům přijde kontrola. Ukáže se, že Štěpán ulil líh. Hrozí jim pokuta a zabavení veškerého majetku. Lída Vacková si ale myslí, že je udala Týna, protože si stále nemůžou přijít na jméno. Lída tak vtrhne do hospody a pustí se do Týny bez zbytečných servítků.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

„Bylo to vtipné natáčení, protože poprvé se Týna vzepjala a nenechala se od Lídy mlátit. Do téhle chvíle jí pokaždé ustoupila. Teď se jí ale poprvé postavila a dopadlo to, jak to dopadlo,“ přibližuje děj Eva Burešová, která přiznává, že při natáčení této fackovací scény zažila velkou zábavu.

„Lída upadla a rozbila si hlavu. Sice to vypadá nebezpečně, ale my jsme se u toho s Danou Batulkovou dost nasmály. Měly jsme k ruce kaskadéra, který nám pomáhal vymýšlet chvaty a hmaty. Nakonec jsme přes sebe ječely a začaly se prát jako holky ve školce. Bylo to vtipné. Kluci seděli jen kolem stolu, koukali se na nás a dostávali záchvaty smíchu. Doufám, že to ve finále bude vypadat vážněji, než jak to působilo, když jsme to točily,“ usmívá se herečka, která současně přiznává, že celkově vypjaté scény nemá moc ráda.

„Když točím takovéto scény, mám pak tendenci se všem kolegům omlouvat. Teď to ale bylo fajn. Smích předčil omluvy.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.