Ve Slunečné se ženské poperou! Kvůli čemu? Přece kvůli statku

Po úmrtí statkáře Martina Popelky se ve Slunečné rozhoří souboj o to, komu prodají jeho dcery statek. Zájem má víc lidí. Jenže co když jedna ze sester statek ani prodávat nechce? Na první epizodu seriálu Slunečná se podívejte exkluzivně v předpremiéře už v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Ne, že by Lída Vacková a Ála Konvičková měly špetku taktu. Manželka starosty Slunečné Lída Vacková už se na statku vidí, jenže místní obchodnice s pojízdnou prodejnou to vidí úplně stejně – statek musí připadnout jí. A tak vychování nevychování uhodí s dotazem na Týnu ještě v den pohřbu jejího tatínka Martina, se kterým statek do posledních chvil společně vedli.

Obě dámy mají totiž pocit, že Týna starost o vedení statku sama nezvládne a bude ho chtít prodat. To se ale mýlí, Týně se do prodeje statku vůbec nechce. To ale Ála ani Lída netuší, a protože mají o investici obě eminentní zájem, hned na pohřební hostině si vjedou do vlasů. A to pořádně!

Podívejte se už teď na video ze seriálu Slunečná:

Jak se budou tvářit, když zjistí, že Týna statek prodávat nemíní? A co na to Týnina sestra Sylva? Ta nemá jediný zájem na tom statek udržet, naopak by se ho ráda zbavila. Samozřejmě za nejvyšší možnou sumu, kterou kdo nabídne…

První epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře už v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.