Ve Slunečné se ženské poperou! Kvůli čemu? Přece kvůli statku

Po úmrtí statkáře Martina Popelky se ve Slunečné rozhoří souboj o to, komu prodají jeho dcery statek. Zájem má víc lidí. Jenže co když jedna ze sester statek ani prodávat nechce? Na první epizodu seriálu Slunečná se podívejte exkluzivně v předpremiéře už v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Ne, že by Lída Vacková a Ála Konvičková měly špetku taktu. Manželka starosty Slunečné Lída Vacková už se na statku vidí, jenže místní obchodnice s pojízdnou prodejnou to vidí úplně stejně – statek musí připadnout jí. A tak vychování nevychování uhodí s dotazem na Týnu ještě v den pohřbu jejího tatínka Martina, se kterým statek do posledních chvil společně vedli.

Obě dámy mají totiž pocit, že Týna starost o vedení statku sama nezvládne a bude ho chtít prodat. To se ale mýlí, Týně se do prodeje statku vůbec nechce. To ale Ála ani Lída netuší, a protože mají o investici obě eminentní zájem, hned na pohřební hostině si vjedou do vlasů. A to pořádně!

Podívejte se už teď na video ze seriálu Slunečná:

Jak se budou tvářit, když zjistí, že Týna statek prodávat nemíní? A co na to Týnina sestra Sylva? Ta nemá jediný zájem na tom statek udržet, naopak by se ho ráda zbavila. Samozřejmě za nejvyšší možnou sumu, kterou kdo nabídne…

První epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře už v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.