Velké překvapení pro Týnu. Sylva ji vyplatí ze statku Slunečná

Tak s tímhle Týna tedy ani v nejhorším snu nepočítala! Sylva projeví nečekaný zájem o statek a Týna bude pořádně překvapená. Jak si se situací poradí? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Julča s Týnou se nejprve radují. V bance jim konečně schválili půjčku, díky níž Sylvu vyplatí ze statku a konečně od ní budou mít pokoj. To se ale děvčata trochu přepočítala. Sylva totiž mění plány!

Od doby, co se spřáhla s Lídou Vackovou a aspiruje stát se Štěpánovou manželkou, totiž Sylva zásadně mění přístup ke Slunečné. Lída jí vysvětlila, kolik by při správném využití a finanční strategii na Slunečné mohla vydělat. Tučný balík peněz si nenechá ujít. A slib-neslib se rozhodne, že nebude čekat na Týniny peníze, ale naopak vyplatí ona Týnu. A dokonce pro ni má ještě přátelský tip, co dělat, až statek opustí…

Podívejte se na reakci Týny ve videu ze seriálu Slunečná:

Co teď bude Týna dělat? Přistoupí na Sylvinu nabídku opustit Slunečnou?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, který můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.