Veronika Arichteva si v seriálu Slunečná zahraje přítelkyni Marka Lambory. Jak to mezi nimi na place klape?

Postava Denisy, kterou si v novém seriálu Slunečná Veronika Architeva zahraje, je bývalá modelka a DJka, a především partnerka hlavní mužské postavy seriálu, Janka Linharta. Jak to mezi ní a hereckým představitelem Janka klape? Podívejte se na to v rozhovoru.

Kolem Janka Linharta se to v seriálu Slunečná ženami jen hemží, jeho skutečnou partnerkou je ale jen jediná – Denisa. Tu ve Slunečné ztvárňuje Veronika Architeva. V rozhovoru jsme se jí ptali mimo jiné na to, jak mezí ní a Markem Lamborou, představitelem Janka, funguje na place párová chemie. Co herečku nejvíc pobavilo na tom, že jí jako partner připadl zrovna coby Janek Linhart herecký kolega Marek?

Veronika Arichteva je také známá jako jedna třetina tria 3 v 1. Nelezou si po těch letech kamarádky už trochu na nervy?

Podívejte se, co nám Veronika řekla v rozhovoru k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat už v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře! Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouhou chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online rozhovor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.