zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vilda se Sylvou se dají v seriálu Slunečná dohromady. Sledujte romantiku v ukázce

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 08.07.2021
Vztah Vildy a Sylvy je od počátku seriálu Slunečná turbulentní. A jak se zdá, turbulence stále nekončí! Přesvědčte se o tom ve 119. epizodě Slunečné, na kterou se můžete podívat on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Sylva se do Vildy zamilovala na první pohled. Zejména v kontextu toho, že si původně myslela, že Vilda není pouhý řidič, ale že se jedná o milionáře Janka Linharta. Když se pak dozvěděla o svém milém pravdu, byl té velké lásce konec.

Stará láska v seriálu Slunečná nerezaví?

Jenže nakonec i Sylvu její zlá povaha dohnala a sama si poměrně užila se Štěpánem. Teď už se zdá, že se Sylva konečně polepšila. Jak si ale sama uvědomila, Vildu zřejmě ztratila svým chováním nadobro. A to, že je opravdu Vilda mužem jejího života, už je nyní asi jedno. Navíc Sylva právě chodí s lékařem Jirkou.

Jak si ale všimla Róza, Vildovi Sylva stále není lhostejná a od chvíle, kdy se rozešel s Karolínou, po své bývalé milence stále pokukuje. Pod vlivem Rózy se proto Sylva opatrně rozhodne opět udělat první krok ke sblížení… Jak to dopadne?

Vilda se Sylvou to ale nebudou mít vůbec jednoduché. Proč? Do celé věci se totiž vloží Jirka, který si už se Sylvou plánuje společnou budoucnost…

Seriál Slunečná můžete nyní sledovat on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , iprima.cz slunecna , Slunečná předpremiéra , seriál slunečná , sylva a vilda

reklama

Přečtěte si také

reklama