Seriály a filmy

8. července 2021 05:01

Vilda se Sylvou se dají v seriálu Slunečná dohromady. Sledujte romantiku v ukázce

Slunečná (119) - Karolína balí Štěpána

Vztah Vildy a Sylvy je od počátku seriálu Slunečná turbulentní. A jak se zdá, turbulence stále nekončí! Přesvědčte se o tom ve 119. epizodě Slunečné, na kterou se můžete podívat on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sylva se do Vildy zamilovala na první pohled. Zejména v kontextu toho, že si původně myslela, že Vilda není pouhý řidič, ale že se jedná o milionáře Janka Linharta. Když se pak dozvěděla o svém milém pravdu, byl té velké lásce konec.

Stará láska v seriálu Slunečná nerezaví?

Jenže nakonec i Sylvu její zlá povaha dohnala a sama si poměrně užila se Štěpánem. Teď už se zdá, že se Sylva konečně polepšila. Jak si ale sama uvědomila, Vildu zřejmě ztratila svým chováním nadobro. A to, že je opravdu Vilda mužem jejího života, už je nyní asi jedno. Navíc Sylva právě chodí s lékařem Jirkou.

Jak si ale všimla Róza, Vildovi Sylva stále není lhostejná a od chvíle, kdy se rozešel s Karolínou, po své bývalé milence stále pokukuje. Pod vlivem Rózy se proto Sylva opatrně rozhodne opět udělat první krok ke sblížení… Jak to dopadne?

Vilda se Sylvou to ale nebudou mít vůbec jednoduché. Proč? Do celé věci se totiž vloží Jirka, který si už se Sylvou plánuje společnou budoucnost…

Seriál Slunečná můžete nyní sledovat on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek