Vychází kniha Slunečná 3. Zopákněte si příběhy a prohlédněte dosud nezveřejněné fotky!

Na pulty knihkupectví se řítí již třetí knižní pokračování vašeho oblíbeného seriálu Slunečná. Připomeňte si příběhy ze statku a hospody na Slunečné, lásky i rozchodu, drama i dobrodružství. Kniha Slunečná 3 dějově pokrývá epizody 57 až 79, vzpomenout tak můžete třeba na svatbu Julči a Martina, Honzákovy intriky, ale i Štěpánovu agresi. A na poličce si nechejte dost místa, s knížkami Slunečná totiž ještě zdaleka nekončíme!

Přeneste se zpět na známý statek Slunečná s oblíbenými hrdiny a ústřední dvojicí Týnou a Jankem a užijte si jejich životní příhody opět v knižní podobě!

Slunečná z ruky Reného Decastelo

Autorem dalšího, již třetího pokračování knižní série Slunečná, je René Decastelo, kreativní producent a scenárista populárního seriálu. Třetí díl vašich oblíbených příběhů volně navazuje na první a druhý díl a také obsahuje velkou obrazovou přílohu s dosud nepublikovanými fotografiemi z natáčení seriálu.

Vydavatelem je jako u předchozích dílů společnost Euromedia, a. s., ve spolupráci s FTV Prima. Více informací o novém titulu a dalších produktech spojených se seriálem Slunečná si přečtěte na stránkách seriálu Slunečná.

Kniha Slunečná 3

  • Knížka Slunečná navazuje na první a druhý díl knih Slunečná
  • Popisuje děj dílů oblíbeného seriálu Slunečná mezi epizodami 57 a 79
  • V knížce najdete rozsáhlou obrázkovou přílohu z natáčení, nabitou fotografiemi, které jste dosud neměli šanci nikde vidět
  • V prodeji bude knížka Slunečná 3 od 17. května 2021 za cenu 359 Kč
  • Knihu Slunečná 3 můžete koupit také on-line
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.