Vypadá jako svatoušek, v seriálu Slunečná se ale pěkně vybarví. Sledujte rozhovor s Filipem Tomsou

Filip Tomsa hraje v seriálu Slunečná Romana Maxu, nejbližšího kamaráda a spolupracovníka hlavního hrdiny Janka Linharta. Poprvé se se seriálem Slunečná můžete seznámit již v sobotu 11. ledna v exkluzivní předpremiéře.

Seriál Slunečná se dílem odehrává ve městě, v podnikatelském prostředí a firmě Solange, kterou vlastní Janek Linhart společně s právě s Romanem, kterého hraje Filip Tomsa.

Pusťte si medailonek Romana Maxu:

Sám herecký představitel Romana preferuje spíše život mimo město. Jak to má se zemědělskými pracemi a proč vlastně město i se svou rodinou opustil? I na to jsme se Filipa Tomsy ptali v rozhovoru.

Podívejte se na videorozhovor s Filipem Tomsou k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat už v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře!

Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouhou chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek
Štítky seriál Filip Tomsa slunečná online rozhovor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.