Životní styl

16. června 2020 04:30

Z Týny a Janka se stávají strategičtí partneři. A možná je to láska. Podívejte se na to v seriálu Slunečná

Janek se o Týnu snaží už dlouho. Nyní se ale rozhodl naklonit si ji tím, že jí pomůže v rozvoji podnikání. A na to Týna slyší. Posudťe to sami v úterý ve 20.15, kdy Prima vysílá další epizodu seriálu Slunečná.

Týna se snaží vymyslet, jak vydělat na statku peníze. Překvapivým partnerem se jí v tom stává Janek, který přichází s řadou inovativních nápadů, které by mohly být zdrojem nemalých financí. Janek se ale samozřejmě snaží stále zaujmout Týnu. A vypadá to, že by to snad tentokrát mohlo i klapnout:

U Vacků se stále přemýšlí nad tím, jak získat zpátky vilu dědy Vacka. Původní plán o znesvéprávnění evidentně dobře nevychází a Lída přichází s dalším nápadem. Jakým?

Podívejte se na to ve videu:

Jak se na tento skvělý nápad bude tvářit děda Vacek? Do blázince se nechat zavřít odmítá. Než být v blázinci, to už by byl snad opravdu schopen se vily vzdát. Ale to jedině přes Lídinu mrtvolu! Vypadá to ale, že existuje ještě jedna možnost...

Hana se snaží zařídit, co se dá, v Jankově nové firmě. Jako první zařizuje nábytek, zato Janek se snaží domlouvat další byznysy. Vypadá to, že se schyluje k úspěšnému kšeftu s Albáncem Predragem. Kvůli Romanovi ale vyvstanou komplikace. Jankovi do firmy nestihli doručit nábytek. Respektive doručit jej firma stihla, ale Roman nechal nábytek zaslat zpět. Jenže kde tedy schůzku s mírně paranoidním Albáncem sjednat?

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Do Slunečné přijíždí skupina motorkářů, kteří chtějí ve vsi udělat závody. Bětě i Týně je jasné, že tohle bude komplikace. Do záležitosti se navíc vloží coby žena starosty Lída, která se pokusí Týnu poškodit ještě o něco víc.

Týna s Julčou budou muset ale řešit mnohem palčivější otázku. Julie vypočte, že za ceny, za které prodávají své kozí sýry Ále Konvičkové, na sýrech v podstatě nic nevydělávají, a de facto prodělávají. Navrhne proto, že Ále zvýší ceny. Týně je jasné, že Ála jim na vyšší cenu nekývne, má také obavy, aby s nimi obchod úplně neutnula. A podle prvních reakcí její odhad vyšel…

Protože se Týna přepíná, dokonce zkolabuje. Na statku na ni potom budou všichni muset dávat pozor, aby odpočívala. Jednoduché to s ní mít ale zase nebudou. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.