Seriály a filmy

25. února 2021 20:20

Zamilovaní manželé Jana a Leoš? Na to tchyně neskočí. Sledujte extra ukázku ze Slunečné

Ačkoliv si (stále ještě) manželé Kratinovi nemohou přijít na jméno, vidina toho, že by Leošova matka měla ve Slunečné zůstat jen o den déle, než je nutné, je donutí jednat: budou hrát zamilovaný pár, který se přes problémy dokáže přenést. Valentýna ale jejich hru prokoukne. Podívejte se už teď v ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná na to, jak je načape!

Mezi Janou a Leošem Kratinovými to vypadá na rozvod, a upřímně řečeno, není se čemu divit. Na pomoc byla proto malou Janičkou povolána Valentýna Negrescu, matka Leoše, aby rozvodu zabránila. Jenže když Janička babičce volala, netušila, jakou pohromu do Slunečné vlastně volá. Valentýna je totiž opravdu nesnesitelná!

A to dokonce tak moc nesnesitelná, že Leoš s Janou usoudí, že bude lepší spojit síly a tvářit se na oko jako zamilovaní manželé, jen aby Valentýna uvěřila tomu, že se vše srovnalo, rozvod nebude a grunt a majetky se nebudou muset dělit. Iluze těch dvou hrdliček byla tak dokonalá, že by jeden uvěřil. Až na Valentýnu!!!

Valentýna se sice svým synem Leošem nechala odvézt na letiště, nicméně usoudila, že bude vhodné „mladé“ ještě zkontrolovat. Její tušení se ukázalo jako správné. Sledujte v exkluzivní ukázce z úterní epizody, jak nečekaně zaskočí Janu na statku.

Ochutnávka z úterní epizody seriálu Slunečná:

Snese se na Janu s Leošem hněv Valentýny za to, že se ji pokoušeli obalamutit? Nastanou ve Slunečné pod vlivem nesnesitelné tchyně těžké časy? Na to se podívejte v 84. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.