zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zamilovaní manželé Jana a Leoš? Na to tchyně neskočí. Sledujte extra ukázku ze Slunečné

Valentýna Negrescu přijela zabránit rozvodu mezi Janou a Leošem
Autor: FTV Prima/ Slunečná Valentýna Negrescu přijela zabránit rozvodu mezi Janou a Leošem
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 25.02.2021
Ačkoliv si (stále ještě) manželé Kratinovi nemohou přijít na jméno, vidina toho, že by Leošova matka měla ve Slunečné zůstat jen o den déle, než je nutné, je donutí jednat: budou hrát zamilovaný pár, který se přes problémy dokáže přenést. Valentýna ale jejich hru prokoukne. Podívejte se už teď v ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná na to, jak je načape!

reklama

Mezi Janou a Leošem Kratinovými to vypadá na rozvod, a upřímně řečeno, není se čemu divit. Na pomoc byla proto malou Janičkou povolána Valentýna Negrescu, matka Leoše, aby rozvodu zabránila. Jenže když Janička babičce volala, netušila, jakou pohromu do Slunečné vlastně volá. Valentýna je totiž opravdu nesnesitelná!

A to dokonce tak moc nesnesitelná, že Leoš s Janou usoudí, že bude lepší spojit síly a tvářit se na oko jako zamilovaní manželé, jen aby Valentýna uvěřila tomu, že se vše srovnalo, rozvod nebude a grunt a majetky se nebudou muset dělit. Iluze těch dvou hrdliček byla tak dokonalá, že by jeden uvěřil. Až na Valentýnu!!!

Valentýna se sice svým synem Leošem nechala odvézt na letiště, nicméně usoudila, že bude vhodné „mladé“ ještě zkontrolovat. Její tušení se ukázalo jako správné. Sledujte v exkluzivní ukázce z úterní epizody, jak nečekaně zaskočí Janu na statku.

Ochutnávka z úterní epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (84) - Valentýna odhalí lest

Snese se na Janu s Leošem hněv Valentýny za to, že se ji pokoušeli obalamutit? Nastanou ve Slunečné pod vlivem nesnesitelné tchyně těžké časy? Na to se podívejte v 84. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo už teď online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , iprima.cz slunecna , slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama