Že by Rózu ze seriálu Slunečná doháněla její minulost prostitutky?

Na statku ve vsi Slunečná žijí různé lehce ztroskotané existence. Jednou z nich je i Róza, bývalá profesionální společně a prostitutka. Nyní se na statku objevuje muž, kterému je Róza nápadně povědomá, což samozřejmě rozvíří vlnu spekulací. Na Slunečnou se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Hostů na Slunečné se vystřídá řada. Nyní přijíždí manželský pár a vypadá to, jako by muž Rózu odněkud znal. Podle toho, jak hospodskou sleduje, je to Tomovi naprosto jasné – ti dva se už někdy viděli. A samozřejmě ho hned napadne, při jaké příležitosti se s Rózou asi tak mohl potkat. Se svým podezřením se svěří jak Róze, tak profesorovi.

Oba dva budou mít štěstí, že jim za drzost Róza jednu nepleskne:

Nakonec se ale skutečně ukáže, že se muž s Rózou už někdy setkal. Protože je ale jeho manželka žárlivá, chystá se v seriálu Slunečná velká hysterická scéna. Tedy vlastně několik.

U Vacků se neřeší nic jiného než vztah Štěpána a Týny. Zejména Lída Vacková by nejraději viděla, aby Štěpán zaklekl a Týnu co nejdříve požádal o ruku. Má totiž obavy, že by jí statek, o který má eminentní zájem a Štěpán je jejím prostředkem k tomu jej získat, mohl někdo sebrat přímo před očima, což by asi nepřežila. Ještě že má Štěpán zastání u Julči.

Podívejte se na to, jak si sourozenci ze své matky nic nedělají:

Protože chce ale Týnu už sám déle požádat o ruku, rozhodne se do toho praštit. Podle Julči ale není nejlepší nápad Týnu žádat o ruku, protože je jí jasné, že Týna jejího bratra pravděpodobně odmítne.

Janek Linhart se stále snaží o to vyhrát sázku nad Vildou a získat Týnu. Jenže Týna je teď ta poslední, koho by měl Janek řešit. V pražské kanceláři ho totiž zaskočí jeho bývalá milenka Klára. Janek by ji nejraději pustil k vodě, ale protože je Klára dcerou jeho strategického partnera, nebude to mít tak jednoduché…

Dcera Sylvy Babu přestala od doby, co jí zemřel králíček, mluvit. Běta s Týnou z toho začínají být zoufalé, dokonce i Sylva je znepokojená. Jenže na Babu nic nezabírá, mluvit se jí prostě nechce. Překvapivě to bude Štěpán, který smutnou holčičku rozmluví.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Další díl seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.