Životní styl

3. prosince 2020 05:59

Zmatek v seriálu Slunečná: Lukáš chce Karolínu, ta chce ale Janka. Co na to Týna?

Vztahy v seriálu Slunečná se pořádně zamotaly. Výsledkem toho budou rozhádané dvě nejlepší kamarádky, Lukáš, co dostane košem, a Týna, která se pěkně ztrapní! Dívejte se na to ve čtvrtek v další epizodě Slunečné na Primě od 20:15!

Tony se snaží sehnat peníze pro svého bratra Jakuba, který se tváří, že je nutně potřebuje ke splnění svého životního snu – pro cestu do Amazonie. Tony má pocit, že je Jakubovým dlužníkem, zejména kvůli tomu, že za něj odseděl pěknou řádku let ve vězení. Jenže kde vzít sto tisíc? Všichni na statku budou mít obavy, aby Tony opět nesklouzl ke kriminální činnosti.

Hana i Janek jsou přesvědčeni, že John musí Košutovi vrátit peníze. Košut se totiž odmítá přestěhovat zpátky do České republiky, aby tím dal všem úřadům a policii najevo, že je živý, čímž by došlo ke zproštění veškerých obvinění proti Johnovi, a dokonce i Jankovi. Jenže John Linhart peníze odmítá vyplatit. A Košut navíc není jediný, kdo po Linhartovic rodině požaduje tučnou částku.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Také investigativní novinář Honzák si myslí, že mu náleží něco ze jmění Linhartových. Vyhrožuje, že pokud mu Janek nezaplatí, zveřejní očerňující článek o nekalých praktikách Janka a jeho otce. K jeho zveřejnění ale stejně dojde a na Slunečné se kvůli tomu od Janka všichni odvrátí. Nikdo totiž nevěří tomu, že jsou Janek a jeho otec z vraždy Košuta očerněni neprávem.

Jankovi nevěří ani Týna. Je ale vidět, že jí na něm pořád trochu záleží. Proč by se jinak poněkud pichlavě vyptávala Karolíny, jak to nyní s Jankem a Lukášem má… Mrkněte se na to ve videu:

Jakkoliv to donedávna působilo, že Lukáš má zájem o Týnu, nyní mladému lékaři došlo, že je to právě Karolína, o koho má zájem. Bohužel se zdá, že mu to došlo až příliš pozdě.

Karolína ho totiž nechce:

Tentokrát to ale nebudou mezilidské vztahy, ale spíš údajné mafiánské praktiky otce a syna Linhartových, co bude hýbat dějem v seriálu Slunečná.

Dívejte se ve čtvrtek ve 20:15 na Primě na další epizodu seriálu a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.