BONUS Udělejte si pěkný večer. Naučte se svádět tancem

Jak na to, uvidíte na přímo instruktážním videu ze 2. dílu show Souboj národů. Dobývání partnera nebo partnerky tancem je v přírodě v období námluv stále ještě běžnou věcí. Stačí se teď na jaře koukat na procházce kolem sebe. Ale co my, lidé? Jak jsme při takovém tanečku svůdní?

Koukněte se na videu na extra sestřih ze soboty. Po tomto souboji pohlaví si něco takového můžete vyzkoušet také. Rozvlnit boky, zakroužit pánvičkou, hýřit hrudí...

Vše o pořadu najdete TADY

Jak už bylo řečeno, inspirovat se lze také v přírodě. Třeba u japonských jeřábů. U nich se při rituálním sváděcím tanečku samec samici ukloní, poskočí nahoru a dolů a nakonec vydá troubivý zvuk. To činí tak dlouho, dokud samice neodpoví: Začne napodobovat jeho pohyby a nakonec je sladí do společného tance.

Krokodýli nilští zase čeří vodu vibracemi svých prsních svalů. Samice pak tře svou tlamu proti samcově, příjemně mu dělá vypouštěním bublin pod vodou do jeho brady.

Nejste-li pohybově zdatní, sledujte světlušky. Ty se okouzlují světlem. Každý druh má svoji vlastní frekvenci a intenzitu blikání, aby se dal dobře rozpoznat:-)

Pokud vám sobotní díl utekl, koukněte se na něj na Prima PLAY

2. díl Souboje národů si můžete připomenout ještě v galerii fotek.

Hrajte o super televizor Panasonic. Vyzkoušejte se v našem velkém kvízu, zaměřeném na Česko-Slovenskou historii. Jestlipak například víte, jak zněla poslední věta Juraje Jánošíka, než se probodl?

VELKÝ KVÍZ ČEŠI VS.SLOVÁCI NAJDETE DOLE:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.