Kdo slavný nosí takové trenky? Čech, nebo Slovák?

V zábavném klání Čechů proti Slovákům tentokrát dojde na sex, vztahy i lásku. Alespoň na tato témata mají být zaměřeny otázky sobotního večera. Prozradíme, že jeden ze soutěžících se pro názornou ukázku klidně i vysvlékne. Poznáte, kdo je tím odvážlivcem? Dále čtěte, co "říkají" barvy jeho prádla.

Nejlepší ukázkou je ta názorná. A tak herec z úvodní fotografie, kterého jste mohli vidět například ve filmech Lidice, Nestyda, Karamazovi nebo Duše jako kaviár, klidně schazuje kalhoty. To když chce v soutěži Souboj národů ukázat, jak svádět ženu tancem.

Protože se pořad vysílá na Slovensku i v Česku, svůj striptýz vystřihne rovnou před dvěma národy najednou. Jak tohle bude pokračovat?

Sledujte 2. díl Souboje národů v sobotu ve 20.15 na Primě!

Tak co, odhadli jste správně, o kterém slavném herci je řeč? Koukněte se ještě na fotky níže a budete mít jasno.

Řeč barev u spodního prádla? ANO

Mimochodem, víte, co se údajně říká o spodním prádle v modré barvě? Podle některých tvrzení modrá barva vyjadřuje klid, porozumění a poznání. Jako takové se ideálně hodí při seznamování. Modré spodní prádlo si muži mají oblékat například když nastupují do nového zaměstnání nebo jdou do zcela nového prostředí. "Modrá vám dodá klid a sebedůvěru. V modrém spodním prádle chcete předvést to nejlepší ze svého já," radí kupříkladu web podkalhoty.cz. Na trenýrkách Romana Luknára dále dominuje bílá barva. Ta má zase podle jiných vyjadřovat světlo, mír či nevinnost.

Vespod ještě zůstaneme

Dále se můžete podívat, jaké spodní prádlo oblékají české celebrity. V hlavní roli bez kalhot tentokrát Michal Suchánek z Partičky. Více na videu TADY

A níže ještě trocha inspirace. Třeba se někomu bude hodit do dalších soutěží:-)

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.