Last minute: Souboj národů, odlet ve 22:30, zábava zdarma

Doprava a cestování. To jsou témata 4. dílu oblíbené mezinárodní show. V sobotu večer se možná díky soutěžícím konečně naučíte například efektivně sbalit kufry.

Zdá se vám úkol s cestovní tématikou příliš jednoduchý? To jste ještě nemuseli v časovém limitu pakovat takové "užitečné" věci, jako mají za úkol v soutěži Petr Kolář a operní pěvec Martin Babjak.

Vše o Souboji národů najdete TADYOtestujte se: Připravte si příruční zavazadlo, uherák, konzervu lančmítu, naložené okurky, hořčici v plastovém kelímku (velké balení), ploutve, potápěčské brýle, pažamko....a vše pěkně složte do zavazadla. Bude vám stačit minuta? Vyhrává ten, komu nevyteče hořčice. A když vyteče, udělejte si na Velikonoční pondělí třeba pomazánku:-)

Cesta kolem světa začíná ve 20.15 na Primě. Seznamte se na videu se soutěžícími 4. dílu Souboje národů.

Sehraní moderátoři večera Martin Dejdar a Michal Hudák s hrdostí opět povedou své týmy k utržení co nejvíce bodů. Na cestu, při níž půjde o národní čest, má za Čechy sbaleno operní diva Andrea Kalivodová, rocker Petr Kolář a známý tvůrce reklam i herec Jakub Kohák.

Mezi zástupci slovesnké strany zazáří svým šarmem moderátorka a modelka Soňa Skorcová, o body po jejím boku zabojují operní pěvec Martin Bajak a moderátor Vlado Voštinár.

Podpořte svůj národ v kvízu:

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky show

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.