Hlavní hrdina Soukromého očka vyrazil s rodinou na lyžovačku

Jeho nejznámější rolí byl teenager ve slavném seriálu Beverly Hills 90210, v současnosti se nicméně Jason Priestley profiluje na obrazovkách trochu jinak – jako bývalý lovec nadějných hokejistů, který v sobě objevil detektivní talent! A v reálu?

Další díl seriálu Soukromé očko uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE.

Kdo jsou ženy jeho života?

Jason nechal fandy nahlédnout do svého soukromého života a ukázal své “oblíbené ženy” – konkrétně manželku Naomi Lowde a dceru Avu Veronicu. S nimi si vyrazil na pořádnou lyžovačku.

Na aférky si nepotrpí

Jason patří k těm hercům, kteří si na krátkodobé vztahy zřejmě nepotrpí. S manželkou vizážistkou, která se v současnosti věnuje i jiným zkrášlovacím aktivitám, se vzali už v květnu 2005, na jaře tak oslaví dvanácté výročí svatby. V roce 2007 se narodilo jejich první dítě, zmíněná dcera Ava, o dva roky později pak synek Dashiell.

Kdo ublížil kamarádce Soukromého očka?

Zatímco ve skutečnosti má Jason patrně pohodu, páteční seriálový případ mu dá zabrat. S Angie se totiž musí v přestrojení za pár vydat na párty a vypátrat člověka, kterému se podařilo okrást jednu z jeho kamarádek.

Dostanou toho gaunera?

Uvidíte v pátek od 20.15 v dalším dílu seriálu Soukromé očko na Prima LOVE.

Uložit

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.