Totálně krásný pár! Hvězda Soukromého očka se pochlubila sexy manželem

Vytáhlého krasavce má doma Cindy Sampson, představitelka Angie Everett ze seriálu Soukromé očko. A rozhodně se nebojí ukázat ho svým fanouškům. Další díl seriálu Soukromé očko uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE.

Vdávala se v Las Vegas

Před pár týdny například tato šmrncovní Kanaďanka a její partner Ryan Wicke zavzpomínali na loňskou svatbu, kterou si užili v Las Vegas. Cindy zjevně zastává názor, že v jednoduchosti je krása a v nepřeplácaných šik šatech jí to moc slušelo.

Pohodička na cestách

Navíc zřejmě nepatří k těm hvězdným párům, kde by jeden druhého kvůli práci zanedbával, a zdá se, že si první rok v manželství skvěle užívají. Nedávno si třeba dopřáli společnou dovolenou na Kubě. A oba jsou zjevně i nadšení sportovní fanoušci.

Pořádně komplikovaný případ

Zatímco v reálu si Cindy dala relax, v pátečním dílu ji čeká pořádný oříšek. Její parťák Matt totiž přijal případ bez jejího svolení, a oba se tak nečekaně noří do struktur zkorumpované policie! Vyplují bez úhony?

Viděli jste pozdrav seriálového Brandona Walshe z Beverly Hills českým divákům Primy LOVE?

Uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE v dalším dílu seriálu Soukromé očko.

Uložit

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.