Totálně krásný pár! Hvězda Soukromého očka se pochlubila sexy manželem

Vytáhlého krasavce má doma Cindy Sampson, představitelka Angie Everett ze seriálu Soukromé očko. A rozhodně se nebojí ukázat ho svým fanouškům. Další díl seriálu Soukromé očko uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE.

Vdávala se v Las Vegas

Před pár týdny například tato šmrncovní Kanaďanka a její partner Ryan Wicke zavzpomínali na loňskou svatbu, kterou si užili v Las Vegas. Cindy zjevně zastává názor, že v jednoduchosti je krása a v nepřeplácaných šik šatech jí to moc slušelo.

Pohodička na cestách

Navíc zřejmě nepatří k těm hvězdným párům, kde by jeden druhého kvůli práci zanedbával, a zdá se, že si první rok v manželství skvěle užívají. Nedávno si třeba dopřáli společnou dovolenou na Kubě. A oba jsou zjevně i nadšení sportovní fanoušci.

Pořádně komplikovaný případ

Zatímco v reálu si Cindy dala relax, v pátečním dílu ji čeká pořádný oříšek. Její parťák Matt totiž přijal případ bez jejího svolení, a oba se tak nečekaně noří do struktur zkorumpované policie! Vyplují bez úhony?

Viděli jste pozdrav seriálového Brandona Walshe z Beverly Hills českým divákům Primy LOVE?

Uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE v dalším dílu seriálu Soukromé očko.

Uložit

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.